20.08.2022
Скинула зі своєї шиї всю свою рідню, це викликало невдоволення з їхнього боку

Скинула зі своєї шиї всю свою рідню, це викликало невдоволення з їхнього боку

Я 47-річна заміжня жінка і мати двох повнолітніх дітей. У 23-річної дочки вже своя сім’я. Вона вийшла заміж два роки тому, а в минулому році з’явилася на світ моя внучка. Дочка з чоловіком орендують квартиру недалеко від нашого будинку. Син нещодавно відсвяткував повноліття, він студент університету і живе поки разом з нами. Чоловіку скоро виповниться 50. Нещодавно він втратив роботу по скороченню. Іноді він знаходить підробіток, але більшу частину вільного часу він проводить на дивані дивлячись телевізор.
Моєму шлюбу 24 роки. І весь цей час я дозволяла всім членам своєї родини висіти у мене на шиї. А пару років тому з’явився ще один родич, чоловік моєї дочки.

Але один випадок все змінив для мене. Як завжди, повертаючись ввечері з роботи, я зайшла в продуктовий магазин, щоб купити все необхідне для вечері. На вулиці була зима. Перед самим будинком у мене порвалися пакети, і продукти випали на сніг. А коли я спробувала їх зібрати, то посковзнулася і впала. У цей самий момент мене осінило. Чому я кожен день повинна тягнути важкі пакети з магазину, коли вдома на дивані без діла лежать двоє чоловіків. Саме тоді я зрозуміла, що якщо не зміню своє життя, то так і буду обслуговуючим персоналом для своєї сім’ї.

В цей же вечір зателефонувала дочка і сказала, що вони прийдуть до нас на вечерю.

Це стало вже традицією. Дочка з чоловіком щовечора приходили до нас поїсти, так як вона цілий день займається маленькою дитиною, і у неї зовсім немає часу на підготовку. Моя думка, головне бажання, а час можна знайти, тим більше, що сьогодні дуже багато техніки для кухні в допомогу господиням. Просто дочка багато часу проводить в інтернеті, тому нічого і не встигає. Я вирішила почати з неї.
Я попросила дочку купити по дорозі овочів на суп, попередивши, що вечерю будемо готувати разом, так як я не встигну. На мої слова дочка відповіла, що тоді вони зайдуть пізніше. Але я відмовила, відповівши, що ми вже будемо спати.

Дочка вирішила, що краще замовити піцу, ніж допомогти матері на кухні. Відмінно, у мене вийшло відвадити на сьогодні два роти.
Після цього на кухню прийшов чоловік, не дочекавшись запрошення на вечерю. Він теж сильно здивувався, що я нічого не приготувала. У відповідь я висловила своє невдоволення з приводу того, що він цілий день пролежав на дивані, а міг би і поквапитися. Але чоловік не вгамовувався, намагаючись з’ясувати, коли буде готова вечеря. Звичайно, він же звик бачити мене щовечора біля плити. Потім він намагався з’ясувати, що привело до таких змін в мені. А я продовжувала його дорікати тим, що він всі дні проводить на дивані, замість того, щоб шукати роботу. Зрештою, чоловік від мене відстав.

А через кілька годин прийшов додому син і насамперед попросив грошей у борг. Цього разу, я йому відмовила, сказавши, що він повнолітній чоловік, який повинен вчитися сам себе забезпечувати. Як варіант, я запропонувала йому взяти кредит і влаштуватися на роботу, щоб була можливість його оплачувати. Ще я нагадала йому, щоб він більше не залишав мені речі на прання, а прав собі сам, так як я не прачка. Після нашої розмови син і батько в подиві обговорювали те, що трапилося.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.