27.05.2022
Син мого чоловіка від першого шлюбу вимагає від мене поділити спадщину навпіл. А сам про батька багато років не згадував.

Син мого чоловіка від першого шлюбу вимагає від мене поділити спадщину навпіл. А сам про батька багато років не згадував.

Зараз я самотня жінка, в якої нікого не залишилось. Дітей в мене немає, а нещодавно не стало мого чоловіка. Немає навіть з ким поділитись своїми проблемами або радощами. А мені так потрібна зараз чиясь порада.

Мій чоловік Максим був старший за мене на 15 років. Ми були знайомі дуже давно. Я добре знала його дружину, якої не стало. А через деякий час в нас почались з ним відносини. Через рік він зробив мені пропозицію і ми одружились.

В мого Максима було власне житло, він дуже гарно виглядав. Роки нашого шлюбу – найщасливіший період в моєму житті. Але щастя не вічне. Максим дуже погано себе почував та ніби щось відчував. Він склав заповіт і все майно перейшло мені. Останні місяці його життя я намагалась не відходити від нього ні на хвилину. Робила все для нього. Але він пішов назавжди, залишивши мене саму.

Через декілька місяців до мене прийшов його син від першого шлюбу разом з дружиною. Він почав не дуже приємну розмову: «А давайте вирішимо питання зі спадком. Ви маєте продати дачу і квартиру, і поділитись грошима зі мною. Я ж його єдина дитина. Що ж це за несправедливість?».

Дружина його теж не стала мовчати. Почала говорити мені, що я дуже добре влаштувалась. Одна в великій квартирі живу, а син чоловіка з маленькою дитиною та дружиною повинен по орендованих квартирах бігати.

Тоді я почала питати, а де вони були, коли Максим ще був живий? Чому не приходили, не дзвонили, не допомагали? Можливо, якби в них було інше ставлення, то Максим би включив їх в заповіт. Вони відповіли мені, що у всьому винна я. Бо це я так його налаштувала проти них.

Я не знаю як мені вчинити. З однієї сторони, мені не потрібна така велика квартира і мені зовсім не шкода її продати і поділити гроші. А з іншої сторони. Це ж не справедливо. Він не згадував про свого тата вже дуже багато років. А коли дійшло до грошей і квартири, то він тут як тут. І як я маю правильно поступити?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.