29.05.2022
Діти попросили нас переїхати на дачу, а в нашій квартирі почала жити сваха. Мій чоловік дуже злий, а я не знаю, як мені вчинити

Діти попросили нас переїхати на дачу, а в нашій квартирі почала жити сваха. Мій чоловік дуже злий, а я не знаю, як мені вчинити

В нас з чоловіком є єдиний син Олег. 10 років тому він одружився. Олег з нашою невісткою Наталею почали жити в нас. Хоч квартира в нас невелика, це краще, ніж орендована. В Наталі є молодший брат, її батьки хороші люди. Ми жили спокійно, намагались не сваритись, створювали для дітей хороші умови.

Наталя завагітніла, народила внука. Наш Сергійко почав підростати, а невістка почала натякати, що тут усім тісно буде. Сергію потрібна буде окрема кімната, а такої можливості тут немає. Ми думали, що це натяки на те, щоб ми допомогли їм купити власне житло. Але ми помилялись.

Наталя натякала на те, що було б добре, якби ми переїхали. А найдивніше у цьому, що Олег її підтримує. Ми дуже здивувались такій розмові. Діти почали просити нас переїхати на дачу за містом. Вони нам там ремонт хороший зроблять, тільки щоб ми послухали їх.
І ми послухали. Ми щиро вірили, що це тимчасово. Що зимою діти покличуть нас назад. А нещодавно ми дізнались, що в нашій квартирі живе Наталі мама, наша сваха. Наталя попросила її допомогти з внуком, бо не хоче, щоб він ходив в садок.

Чоловік, коли це дізнався, сказав, що так не має бути. Він зібрав речі і налаштований повертатись додому. А я не знаю, як про це маю сказати синові. Боюсь, що він образиться і ми дуже посваримось.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.