29.05.2022
Красива була жінка, а потім потрапив до неї додому, а у неї навіть поїсти нічого, холодильник порожній

Красива була жінка, а потім потрапив до неї додому, а у неї навіть поїсти нічого, холодильник порожній

Життя складна річ. Живеш з коханою людиною багато років, а потім бац, і в один момент все руйнується. Та й коли знайомилися, то теж все було відмінно, раз вирішили продовжити йти по життю разом. Але доля розставляє все по своїх місцях.

Так вийшло і в житті Олега.

З майбутньою дружиною вони були знайомі з дитинства, ходили в одну школу, жили в сусідніх будинках. Різниця у віці 3 роки. Коли зовсім молоді, 3 роки здається великою різницею, а після 20, це саме те, що треба.

Загалом, через деякий час, вони одружилися.

Спочатку все було відмінно. Дитина, друга дитина. Чоловік почав займатися бізнесом в роздрібних продажах і фінансове благополуччя також почало зростати. Але, як виявилося, багато ніколи не буває і дружина стала вимагати все більше і більше. А коли починалися проблеми з бізнесом, то доходило взагалі до істерик, що Олег не може забезпечувати сім’ю.

Всім би так не забезпечувати. Найгірші місяці був дохід близько 50 тисяч гривень. І жила ця родина не в Києві, а в провінційному місті з населенням трохи більше 100 тисяч жителів, тому і витрати великими були.

Терпів Олег, терпів, пару раз попереджав дружину, що так поводитися не треба, але ситуація не змінилася.

У підсумку він зібрав свої речі і пішов. Дружина, ніби, була рада, тому що він пішов.

У Олега була друга квартира, яку він завбачливо, вже розуміючи, чим все це може закінчитися, придбав. Єдине, ремонту там не було, але це була справа часу.

Так він і зажив окремо. Робив потихеньку ремонт в квартирі.

Подав заяву на розлучення.

Тут, мабуть, дружина зрозуміла що накоїла, і почала шукати шляхи до зворотного возз’єднання.

Але Олег вже не бачив себе поруч з цією жінкою, а дітей він любити не перестане, в не залежності живуть вони з ним або з мамою.

Загалом, по дітям і по майну питань не було, тому розвели їх відразу.

Але Олег то себе, як чоловіка, зовсім не поховав, а все таки хотів знайти ту єдину, з якою і в горі і в радості. З якою приємно просто гуляти по місту або пізно увечері дивитися телевізор. Років то всього нічого – 38, самий розквіт.

Але, як виявилося, це дуже непросто. На перший то погляд симпатичних жінок багато, а ось на другий погляд далеко не кожна ця симпатична жінка близька тобі по духу і з нею буде легко і просто.

Найбільша проблема в цьому віці, це те, що жінки стають озлобленими на чоловіків зокрема і на життя в цілому. Ну не траплялися їй хороші чоловіки, а молоде життя майже пройшло. Хто винен? Звичайно ж все, крім самої жінки.

Якось на сайті знайомств Олег познайомився з Катею.

Почали спілкуватися – начебто непогано все пішло. На аватарці симпатична.

Зустрілися. У реальному житті була такою ж красивою, як і на аватарці. Висока, струнка, навіть можна сказати худа.

Почали зустрічатися вечорами і гуляти по району і місту. У вихідні ходили в парк або в кафе.

Якось, в один з вечорів, Олег зателефонував Каті, а вона була ще не готова і попросила його зайти до неї додому і почекати, поки вона збереться, будинки.

Олег так і зробив.

Катя провела його на кухню і попросила почекати там і запропонувала чай. Олег погодився.

Коли Катя полізла в холодильник за лимоном, Олег був здивований. У холодильнику майже нічого не було і, як би це сказати, було не зовсім чисто.

У холодильнику лежав невеличкий шматочок лимона, вже коричневого кольору, шматок сиру, масло і хліб в пакеті. Щось ще було на дверцятах.

Так, і цей запах від холодильника.

Якось не очікував Олег такого від Каті. Зовні вона була завжди одягнена як з голочки і до цього справляла на Олега враження доброї господині, а тут таке. Та й незрозуміло було, чим вона ще й свого дев’ятирічного сина годує. Так, загадка.

А з Катею Олег ще зустрівся і розійшовся. Але розійшовся не через холодильника, хоча він був не особливо приємний, а через те, що вона почала розповідати йому, про те, як її треба розважати (возити частіше в подорожі, бажано щотижня), що вона любить (дорогі подарунки), ну і в цілому все йшло в напрямку грошей, що Олег знову буде лише гаманцем.

«Знаємо, проходили, не треба» -вирішив Олег.

Загалом, життя – штука складна. Уважно вивчайте свою другу половинку і буде Вам щастя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.