28.05.2022
Мамин рідний брат вирішив подарувати свій будинок синові. Але ми з мамою відмовили його. І я вважаю, що зробили ми правильно

Мамин рідний брат вирішив подарувати свій будинок синові. Але ми з мамою відмовили його. І я вважаю, що зробили ми правильно

В моєї мами є рідний брат Павло. Він вже багато років живе без своєї дружини, яка через хворобу дуже рано пішла. Дружина Павла була дуже хорошою людиною. В мого дядька залишився тільки його син Андрій.

Влітку Андрій привіз додому свою дівчину, і повідомив батька, що він збирається одружуватись. Дядько Павло був на пенсії, грошей в нього не було. До такої новини він був не готовий. Але ж нічого не подарувати синові на весілля точно не вихід.

Дядько Павло довго думав, як йому вийти з цієї ситуації. Вирішив подарувати синові будинок, в якому він живе. Щоб молоді спокійно могли тут жити, робити ремонт і знати, що роблять вони це для себе.

Ми з моєю мамою довго просили не робити цього. Андрій в нього і так один, хто залишився. І будинок точно залишиться йому. Ми хотіли позичити йому гроші, щоб він подарував синові, а там віддасть, коли зможе.

Дядько Павло і чути не хотів нічого. Поїхав до нотаріуса. По дорозі назад він зайшов до нас в гості. Став просити грошей, щоб подарувати синові. Все-таки передумав.

Виявляється, нотаріусу вдалось його переконати. Він розповів дядькові багато життєвих історій з життя. Ми з мамою дуже здивувались, що чужій людині вдалось переконати її рідного брата. При тому, що нас слухати він не хотів зовсім.

Мама позичила гроші, як і обіцяла. А нам залишається вірити, що Павло з Андрієм та невісткою буде жити довго та щасливо.

А як ви думаєте, правильно ми вчинили, що переконали його?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.