28.05.2022
Найважливіші «ніколи» в нашому житті. Потрібно прочитати кожному!

Найважливіші «ніколи» в нашому житті. Потрібно прочитати кожному!

Всі ми знаємо про закон притягнення – люди притягують до себе те, про що вони думають. Все дуже просто і логічно. Щасливі люди притягують до себе захоплення та любов інших людей. Нещасливі люди притягують до себе ще більше негативу та проблем. Ми – це те, про що ми думаємо.

Всі події, які відбуваються в нашому житті, всі люди, які приходять у наше життя – все це зовсім не випадково. Давайте поговоримо про головні «ніколи», які є у нашому житті.

1. Ніколи не говоріть, що у вас нічого не вийде. Запорука успіху – віра в успіх.

2. Ніколи не думайте, що пошук кохання – це ціль. Все має відбуватись природно та гармонійно.

3. Ніколи не зберігайте образ на інших людей. Вони блокують позитивні зміни у житті на підсвідомому рівні.

4. Ніколи не ставте собі діагнози. Коли ви про це думаєте, ви програмуєте свою підсвідомість і самі вірите в те, чого немає.

5. Ніколи нікому не скаржтесь на здоров’я. Розповідайте про свої недуги тільки лікарям, але не оточуючим.

6. Ніколи не сперечайтесь з агресивними людьми. Негатив руйнує наше здоров’я. Стан нашого організму починається з позитиву, внутрішнього спокою та гармонії.

7. Ніколи не кажіть «ніколи». Назавжди видаліть це слово з свого життя. Не можна навіть думати у таких напрямках як: «В мене ніколи не буде хорошої роботи», «В мене ніколи не буде друзів», «В мене ніколи не буде багато грошей». Усі фрази у цьому руслі – заборона самим собі жити щасливо.

8. Ніколи не відкладайте гроші на «чорний день». Краще відкладайте гроші на подарунок собі, на відпочинок, на новий одяг, на приємні емоції, але не програмуйте себе, що цей «чорний» день обов’язково настане.

9. Ніколи не сваріть себе за спонтанні покупки чи незаплановані витрати, якщо ви отримали від цього радість. Ви ж заробляєте гроші для того, щоб витрачати їх з задоволенням. Не потрібно себе за це сварити. Навчіться отримувати задоволення від усіх покупок та витрат.

А ви згідні з такими думками?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.