09.08.2022
Завів коханку і планував зраджувати дружині. Але план зірвався

Завів коханку і планував зраджувати дружині. Але план зірвався

Наші відносини переживали не найкращі часи. Побут поглинав нас, тому ми все частіше сварилися, скандалили через дрібниці.
А тут ще й на роботі з’явилася симпатична і молоденька колега, вся така амбітна, впевнена в собі, життєрадісна. Відразу видно, що людина не обтяжена сімейним життям і дітьми. Став приділяти їй увагу, дарував букети квітів, водив по ресторанах. Дружині брехав, що затримуюся в офісі по роботі або застряг на СТО, і багато інших відмазок.

Загалом, настав той довгоочікуваний день, коли моя пасія пообіцяла ніч разом. Зустріч була запланована на суботній день у неї вдома. Прийшов додому задоволений, радів, що нарешті-таки домігся свого.

Вдома була дружина. Діти заснули. Дружина, напевно, все зрозуміла, побачивши мою щасливу морду, як у кота, який тільки-що вилизав пристойну порцію сметани. Але вона нічого не питала, просто сказала, що дуже втомилася, розігріла вечерю і пішла в спальню.

Я повечеряв, потім прийняв ванну. Приходжу в спальню, а там дружина вже спить, навіть не переодяглася. Напевно, так втомилася, що навіть сил на все це не було. Я приліг тихенько поряд, дивлюся, на тумбочці наш сімейний фотоальбом. Так як було не до сну в передчутті завтрашнього побачення, я вирішив погортати старі фотографії.

На них були ми з дружиною, коли тільки познайомилися і почали зустрічатися, такі молоді, щасливі, життєрадісні. Я згадав, чого мені тільки коштувало добитися уваги дружини. Стало так сумно, адже дружина тоді була такою гарною і щасливою. На мене нахлинули змішані почуття.

Я довго не міг заснути, думаючи про дружину, коханку, про нашу сім’ю, дітей, проблеми та побут. Так хотілося, щоб дружина стала знову така, як в першу нашу зустріч. І раптом до мене прийшла геніальна думка! Адже я можу доглядати за дружиною так само, як зараз за співробітницею! Ходити по ресторанах з дружиною, а не з дівчиною з роботи. Робити сюрпризи і подарунки дружині, балувати її компліментами.

Коротше, о 7 ранку я набрав маму і попросив забрати на вихідні дітей до себе. Потім побіг в найближчий квітковий магазин і купив букет для дружини. Приготував сніданок дітям і дружині, приніс разом з букетом в ліжко. Яке ж було здивування дружини, коли вона все це побачила. Спочатку шок, потім здивування, потім до неї повернувся дар мови. Вона була така щаслива, давно я її такою не бачив!
З дівчиськом з роботи я розірвав відносини, хоч і важко було, але я все вирішив для себе. І відразу стало так легко на душі! Тепер не треба було ховатися, обманювати дружину, друзів, обділяти сім’ю грошима.

В той же день я відправив дружину в салон краси на макіяж та зачіску, а ввечері запросив її в наш улюблений ресторанчик. На наступний день ми гуляли в парку весь день, обнімалися і цілувалися, як колись.

Загалом, за ці вихідні моя дружина перетворилася в ту саму бешкетну дівчину, в яку я колись закохався. Тепер для мене на першому місці дружина і діти. Знаєте, і я отримую таку любов, що жодна коханка вам такого не дасть.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.