30.11.2023
Свекруха сказала, що доля покарає мене. Але їй все повернулося бумерангом

Свекруха сказала, що доля покарає мене. Але їй все повернулося бумерангом

Так вийшло, що з чоловіком я розірвала відносини багато років тому. Всьому виною було те, що він дуже любив розважатися без мене. Коли я йшла від чоловіка, свекруха проклинала і казала, що мені все повернеться. Але якраз у мене склалося все добре.

На відміну від чоловіка, який через декілька років залишився без роботи і другої дружини, яка теж пішла від нього. Колишній почав пити. Забезпечувала його мати. А одного разу він переборщив з алкоголем і помер. А було йому всього-на-всього тридцять років.

У колишнього чоловіка був брат. Жив в шлюбі з дівчиною, яка постійно його принижувала і називала невдахою, бо не міг забезпечити їй красиве життя. У підсумку вони розлучилися, а через деякий час чоловік знову одружився. Цього разу на вельми забезпеченій панночці, з якою у них народився малюк. Молодий тато старався з усіх сил, аби його нова дружина була задоволена.

І ось, одного разу вранці дзвонить мені колишня свекруха і каже, що Паша помер. Так звали другого її сина. Я була в шоці! Хлопчині всього 25 років. Як так? Було дуже шкода, що молодий чоловік, здоровий, міцний покинув цей світ в такому ранньому віці.

Свекруха і зараз не може мене вибачити за те, що я тоді пішла від чоловіка. Здається, що ті прокляття, якими вона нагородила мене, повернулися їй бумерангом.

Вірите у закон бумерангу?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *