30.06.2022
Свати сказали, що не хочуть платити за пишне весілля, тому я сама взяла кредит і влаштувала дітям свято

Свати сказали, що не хочуть платити за пишне весілля, тому я сама взяла кредит і влаштувала дітям свято

Так склалося, що окрім сина у мене нікого більше немає. Він моя опора і надія на спокійну старість. Я не переставала говорити своєму Михайлику, що він може покластися на мене в будь-якій ситуації. Я завжди буду робити все заради нього, аби син був щасливий.

Я не пропускала ні одну важливу подію в його житті. Мені доводилося брати підробітки, поки у нього були труднощі з навчанням, я намагалася дарувати йому подарунки, про які він мріяв. Звичайно, собі я багато в чому відмовляла, але ні про що не шкодую. Мій син ніколи нічого не вимагав, він був слухняним хлопчиком, а я просто хотіла бачити, як він посміхається.

Коли Михайло закінчив університет і почав будувати кар’єру, він зустрів Аню. Через пів року він зробив Ані пропозицію. Тоді батьки нареченої вирішили, що не потрібно ніякої розкоші, молоді розпишуться, і ми відсвяткуємо у вузькому сімейному колі. Михайло і Аня помітно нервували з цього приводу. Зрозуміло, що кожна дівчина мріє про чарівне весілля, пишну сукню та лімузин.Реклама

Тоді я і вирішила взяти кредит на весілля. Свого весілля у мене не було, то хоч у сина буде що згадати. Свати сказали, що я нерозумно роблю, і при цьому взялися за організацію весілля на мої гроші. Вони сперечалися і вирішували, яка сукня красивіше, який ресторан б престижніше вибрати. Я тільки дивилася з боку, як тануть мої гроші.

Синові було незручно, але він сяяв від щастя, що вдалося влаштувати таке свято. Засмучує тільки, що з боку нареченого було всього 17 гостей, а з боку нареченої – 46. Платила тільки я. А батьки нареченої подарували на весілля сфінкса, мовляв, вони такого хотіли.

Два роки Аня і Михайло прожили під одним дахом. Після весілля мій син взяв кредит на житло, щоб вони з дружиною могли жити окремо. Було видно, що їх шлюб тріщить по швах. Вони постійно сварилися. Так що Аня забрала кота і повернулася жити до батьків. А я все ще виплачую кредит за їх весілля. Почалися проблеми на роботі, почали капати відсотки за прострочення кредиту. Синові я нічого не кажу, він і сам в боргах.

Я зібралася з духом і навідалася до сватів. Прийшла і сказала їм, що я витратила більшу частину грошей на їх гостей. Потім попросила допомогти мені погасити кредит. На мене подивилися, як на недоумкувату, і нагадали, що вони не мали наміру влаштовувати пишне весілля, і це була тільки моя ініціатива. А я ж хотіла як краще для наших дітей.Реклама

Розумію, що сама винна, але невже у людей немає ні краплі сорому?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.