25.06.2022
Я почала помічати, що дуже подобаюся другу чоловіка, він став приходити до нас в гості і до ранку кожного дня!!! Мій же чоловік дуже довго цього просто не помічав

Я почала помічати, що дуже подобаюся другу чоловіка, він став приходити до нас в гості і до ранку кожного дня!!! Мій же чоловік дуже довго цього просто не помічав

Сім’я і дружба, і те що може статися, якщо все це змішати. Історія, такого не зовсім приємного “випадку” починалася досить просто, і я впевнена що в чомусь це не зовсім “унікальна” ситуація. Тому спробую пояснити всю ситуацію більш коротко.

Історія наших відносин з чоловіком розвинулася дуже стрімко, і через кілька місяців знайомства ми подали заяву, щоб офіційно укласти шлюб, весілля і приємні клопоти, все як і має бути, друзі, рідні та спільне житло, ремонт і все чудово, але все ж було одне але.

Проходили сірі буденні будні, а у вихідні зустрічі з друзями і ось саме тут почалося все найцікавіше, друг мого чоловіка, з яким раніше бачилися не так часто став частенько заходити в гості, проситися залишитися з ночівлею, і просто не залишати не єдиного шансу провести час разом з чоловіком, справа дійшла до такого абсурду що він був готовий зустрічати його з роботи, залишити випрати свої речі.

У нашому шлюбі став з’являтися чималий пролом і це було просто жахливо. Тут і почалися скандали, з’ясування відносин, а тим часом “друг” старанно намагався відвоювати увагу мого чоловіка у мене ж.

І наздогнавши апогею конфлікту, ми все ж знайшли в собі сили точно висловити наші вимоги одне до одного, чоловік зрозумів яку незручність приносить таке надмірне спілкування, став скасовувати зустрічі і менше спілкуватися зі своїм “другом”, в результаті дружба і спілкування припинилися і зовсім.

Що в підсумку хотілося б додати, не допускайте що б хтось намагався втиснутися в ваші відносини, знаходьте підхід, і цінуєте ваші половинки, тому що сім’я це саме недоторканне і зайві товариші в ньому ні до чого.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.