25.06.2022
Даремні звички наших мам, які тільки ускладнюють наше життя

Даремні звички наших мам, які тільки ускладнюють наше життя

Нехай між нами і нашими батьками не така вже й велика різниця в віці, але відрізняємося ми досить сильно. Все-таки різні покоління, виховані в абсолютно різних умовах. Погодьтеся, нерідко звички мами навіть трохи дратують, тому що вибиваються з уже звичного світу. Навіть якщо вони безнадійно застаріли, людям складно від них відмовитися. Ось приклад таких звичок:

1. Що-небудь до чаю
Власне, ми й самі найчастіше п’ємо чай обов’язково з чимось, наприклад, з печивом. Це навіть стало для нас повноцінною традицією. До того ж печеньки до чаю – це простий спосіб нагодувати гостя. Але потроху ця традиція відходить, адже в магазині величезний вибір чаїв, смаком яких можна насолоджуватися і просто так.

2. Нові речі
Нерідко наші мами воліють обирати старі перевірені методи, навмисно ігноруючи сучасні засоби. Побутова техніка, нові гаджети – все те, що може істотно полегшити життя, відправляється в своїй гарній упаковці в шафу. Просто тому, що батькам простіше користуватися тим, до чого вони звикли.Реклама

3. Накритий стіл
Якщо батьки чекають гостей, це автоматично означає, що вони будуть накривати багатий стіл. Так уже повелося, що гостей обов’язково потрібно посадити за стіл і нагодувати по максимуму. Навіть якщо доведеться півдня провести на кухні, адже раніше шикарне застілля було ознакою гостинності. А сьогодні все стало набагато простіше, гостинність можна проявляти зовсім інакше.

4. Суспільна думка
Наші батьки сильно залежні від того, що подумають родичі, сусіди і навіть випадкові перехожі. Цю думку завжди враховують при виборі одягу, навіть якщо потрібно просто в магазин сходити, при покупці авто або способу відсвяткувати день народження. А це не дуже добре, якщо чесно, та й з оглядкою на інших жити складніше.

5. Старі речі
Якщо нові речі відправляють в шафу, то старі, навпаки, використовують на повну силу. Якщо мова, наприклад, про одяг, то поки в футболці дірок не більше, ніж самої футболки, її можна і вдома поносити. З одного боку, такий підхід можна назвати економним і екологічним, а от з іншого – у кожної речі є свій термін придатності, краще вже їх на переробку відправити.Реклама

6. Закуповуватися про запас
Зрозуміло, що різні дефіцити виробили в наших батьках звичку завжди закуповуватися про запас. Тому кухня і набита всілякими крупами, макаронами і іншим на кілька років вперед. Але ж і продукти мають свій термін придатності, та й полиці магазинів практично ніколи вже не пустують. Так що немає сенсу буквально забивати шафки на кухні надміру.

Звички мами можуть здаватися безглуздими і дратівливими, але і поганого в них нічого немає. Люди, звичайно, славляться своїми можливостями до адаптації, але не так просто подолати своє виховання і звички. Скоро і ми будемо такими ж в очах наших дітей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.