02.07.2022
Навіщо працювати, якщо є брат, який за все заплатить?

Навіщо працювати, якщо є брат, який за все заплатить?

Вечір в кафе пройшов чудово, ми давно не бачилися з моєю шкільною подругою, обговорили купу тем і знайомих, але фінал був геть зіпсований в той момент, коли офіціант вибачився і сказав, що грошей на карті Ольги недостатньо, щоб розрахуватися.

– Як недостатньо, там можна оплатити ще десяток того, що ми замовили? – обурилася подруга.
Офіціант ще раз вибачився, сказав, що спробу зняти гроші з карти він робив в присутності адміністрації. Старший залу підтвердив його слова, я дала їм свою банківську карту, щоб закрити питання, а поки офіціант бігав до терміналу, Ольга зайшла в банківський додаток на телефоні.

Погортавши історію платежів, ахнула:
– Нічого собі, сестричка скупилася! – І, побачивши моє здивування, пояснила, – Вчора сестра чоловіка «злегка» одягнулася за рахунок моєї картки! І навіть не подзвонила!

Я запитала, як таке може статися, адже потрібно знати дані банківської картки, щоб зробити переказ грошей. Подруга пояснила, що дані карти колись були заведені в ноутбук чоловікової сестри, коли вони разом купували міксери в інтернет-магазині, і з тих пір з карти почали «відлітати» платежі регулярно.

Намагалася поговорити з чоловіком, але він на всі претензії відповідав: «Це ж моя сестра!».
А апетит у знахабнілої родички збільшувався в геометричній прогресії. Вона стала користуватися картою, як своєю власною. 25-ти річна дівчина жила, ні в чому собі не відмовляючи, і не тільки собі, її чоловік перебивався разовими підробітками, але любив поїсти, випити і красиво виглядати. Тих копійок, які він іноді приносив, природно, не вистачало ні на що.

Ольга та її чоловік – співвласники досить процвітаючої фірми з продажу запчастин для сільськогосподарської техніки. Судячи з розширення і обсягів продажів, справи у них йдуть добре. Нещодавно вони стали дилерами двох відомих виробників техніки.

Безумовно, родичам допомагати потрібно, але, якщо ледачі люди розраховують тільки на чужі банківські карти, це вже виходить за рамки родинних відносин. Я так сказала Ользі, і порадила зателефонувати зовиці і зажадати від неї повернення грошей. Але засмучена подруга тільки відмахнулася:

– Так я вже дзвонила, а вона, знаючи, що брат підтримає, відповідає одне і те же, мовляв, що це, не тільки твої гроші, я беру у брата, а він не заперечує … Мало того, що ми оплачуємо їх орендовану квартиру, купу рахунків, так ще і в нахабну робить покупки на свій розсуд.Реклама

Ми їхали з Ольгою в таксі, настрій був зіпсований. Прощаючись, я порадила їй просто замінити карту або реквізити платежів.

– Так, напевно, так і зроблю, але це нічого не змінить, ти ж розумієш, вона під’їде з посмішкою до брата, розповість, як вона його любить, і той або дасть реквізити своєї картки, або відкриє їй особистий рахунок, і буде кидати туди стільки, скільки ця дармоїдкою попросить. Навіщо працювати, якщо є брат, який за все платить?

А ви чули схожі історії про нахабних родичів?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.