28.06.2022
Так і знав! Рано ми раділи… Відведення російських військ від українського кордону найімовірніше є звичайним обманним маневром – експерти

Так і знав! Рано ми раділи… Відведення російських військ від українського кордону найімовірніше є звичайним обманним маневром – експерти

Рішення міністра оборони Росії Сергія Шойгу про відведення військ РФ від кордонів України може бути обманним маневром з метою “приспати пильність” українців.

Відводиться тільки особовий склад 41-ї армії, а техніка підрозділу залишається неподалік від українських кордонів. Як повідомляють розслідувачі спільноти  Conflict Inteligance Team, на протязі вже не одного року спостерігає за конфліктами в Україні та Сирії, за словами Шойгу, техніка 41-ї армії розміщена на полігоні “Погоново” під Воронежем.

Техніка буде знаходитися там як мінімум до вересня, коли 41-а армія повинна взяти участь в стратегічних навчаннях “Захід-2011”. Цим і пояснюється 10-денний термін для відводу військ, які стягувалися протягом місяця. Вся бойова техніка залишилася неподалік від українських кордонів. А це означає, що особовий склад можна доставити протягом декількох днів і почати повномасштабне вторгнення.

За словами аналітика НАТО Енді Сколліка, в травні 2014 року Росія також заявляла про відвід своїх військ від кордонів з Україною. Але замість цього почалися провокаційні обстріли української території з території РФ. А в серпні 2014 року сталась пряма інтервенція російських військ в Україну.

Схожа тактика використовувалася і в 2008 році в Грузії, коли на наступний день після заяви тодішнього президента РФ Дмитра Медведєва про припинення військової операції російська армія вторглася в країну і почалася кровопролитна війна. Тому, як зазначають експерти, немає ніякої гарантії, що подібне не повториться і цього разу.

За матеріалами

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.