25.06.2022
У 51 рік вона народила трійню. Тепер  маму засуджує весь Інтернет!

У 51 рік вона народила трійню. Тепер маму засуджує весь Інтернет!

51-річна Юлія Жабико недавно вперше стала мамою, причому відразу трьох малюків. Тепер в рідному Владивостоці жінка справжня знаменитість.

Лікарі вважають, що народити в такому віці – це результат прекрасного здоров’я жінки і грамотного ведення вагітності професіоналами.

Медицина давно зробила крок вперед, і сьогодні нерідко можна прочитати новини про те, що десь стають матерями в 70 років. Однак для країн колишнього СРСР подібне дійсно феномен.

Через 22 дня новоспечену матусю і трьох янголят, абсолютно здорових, виписали з перинатального центру.

Юлія Жабико зізналася, що давно хотіла стати мамою, але її бажання не виконувалося. Тільки після зустрічі з Євгеном вона зрозуміла, що не варто опускати руки.

І диво сталося!

З майбутнім чоловіком Юлія познайомилася в Інтернеті в 2011 році. Нещодавно вони зіграли весілля. Батьків не лякають потрійні навантаження, адже обидва мріяли про дітей. Подружжю всіляко прагнуть допомогти родичі і колеги: надсилають підгузники і одяг.

Живуть Юлія та Євген в двокімнатній квартирі, місця для 3-х ліжечок, звичайно, замало, але батьки не переймаються. Вони впевнені, що зможуть виростити діточок. Юлія працює начальником центру «Цунамі», а Євген – викладач в технічному університеті.

В ось Інтернет-користувачі на новину відреагували суперечливо: хтось бажає здоров’я, інші розмірковують над, що буде з дітьми, адже батьки вже не такі молоді, як їм хотілося б.

Тим часом малюкам вже придумали імена: дітей назвали Ігор, Дмитро і Вікторія. Нам лише залишається побажати новоспеченій мамі і її крихіткам міцного здоров’я.

А докладніше про цю історію на відео нижче:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.