30.06.2022
Якuй ж сoрoм і cтuд! Ніхто і не помітив як під час промови Пyтiнa в залі стався курйозний момент: з’явилося відео

Якuй ж сoрoм і cтuд! Ніхто і не помітив як під час промови Пyтiнa в залі стався курйозний момент: з’явилося відео

Оператори росТВ вихоплювали кадри залу з російськими чиновниками, серед яких була велика кількість сплячих прямо на стільці посеред залу.

У соціальних мережах активно обговорюють курйози під час послання глави Кремля Володимира Путіна Федеральним зборам, яке відбулося напередодні. На кадрах прямої трансляції користувачі помітили велику кількість заснули чиновників, які не змогли витримати  монотонну промову Путіна , що тривала більше години. Кадри публікує Діалог.UA на своїй сторінці в соціальній мережі  Twitter

Російські журналісти відзначають, що Путін виступав з посланням протягом 78 хвилин (1 година і 18 хвилин). При цьому протягом трансляції оператори російських телеканалів  вихоплювали  кадри залу з російськими чиновниками, депутатами і губернаторами, серед яких була велика кількість сплячих прямо на стільці посеред залу чиновників.

Деякі користувачі звернули увагу і  на стан самого Путіна – думки розділилися. Соцмережі відзначають вік Путіна і все більш впадають в очі складності, які виникають у нього час довгих публічних виступів. Так, Путін нехарактерно для себе запинався, робив стилістичні та граматичні помилки при читанні тексту і шукав очима місце, де читати далі

Раніше глава Кремля Володимир Путін в Москві звернувся з посланням до Федеральних зборів, яке транслювалося в прямому ефірі і широко висвітлювалося російськими журналістами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.