30.11.2023
Ляшко передав “великий привіт” трьом регіонам за невикористання вакцини Covishield, і зробив їм попередження.

Ляшко передав “великий привіт” трьом регіонам за невикористання вакцини Covishield, і зробив їм попередження.

В Україні є три області, які порушили алгоритми МОЗ і досі не використали всі дози вакцини Covishield.

В Україні три області досі не використали всі дози вакцини від коронавірусу з першої отриманої партії. Йдеться про Харківську, Одеську та Запорізьку області. У зв’язку з цим в ці регіони їде перевірка для “оцінки потенційних проблем”.

Про це повідомив заступник міністра охорони здоров’я і головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко під час брифінгу 23 квітня.

За його словами, Харківська, Одеська і Запорізька області нині єдині, які порушили алгоритми Міністерства охорони здоров’я і досі не використали вакцину з першої отриманої партії.

“Хотів би передати публічний привіт ще трьом очільникам департаментів охорони здоров’я, зокрема, Харківської, Одеської і Запорізької областей. Це єдині області, які сьогодні порушили алгоритми МОЗ і ще досі не використали вакцину з першої партії – AstraZeneca/Covishield. І сьогодні ми вже пересягнули позначку 500 тисяч проведених щеплень і наша завдання було використати всю вакцину з першої партії. Станом на сьогодні ми бачимо, в трьох областях є залишки вакцин, які не використовуються”, – заявив Ляшко.

А тому, наголосив головний санлікар, від наступного тижня в ці області будуть здійснені “певні моніторингові візити для оцінки потенційних проблем”.

“Подивимося, чому там не використовуються ті вакцини”, – підсумував Ляшко.

Нагадаємо, станом на 23 квітня 2021 року в Україні від коронавірусу вже щеплено 508 046 осіб. За минулу добу щеплення отримало 16 169 людей.

Як повідомлялося, вранці 23 квітня до України прибула нова партія вакцини від коронавірусу AstraZeneca південно-корейського виробництва. Препарат країна отримали безкоштовно у межах механізму COVAX. На щеплення ним можуть розраховувати люди віком від 60 років, групи ризику та українці, які вже отримали першу дозу препаратом CoviShield.

За матеріалами tsn.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *