25.06.2022
Терміново! Посадка Медведчука – неочікуваний поворот: головне битва. Венедіктова “вибухнула” заявою

Терміново! Посадка Медведчука – неочікуваний поворот: головне битва. Венедіктова “вибухнула” заявою

Генеральний прокурор Ірина Венедіктова розповіла, чи буде кримінальне провадження щодо нардепа Віктора Медведчука.

Про це вона повідомила в ефірі ток-шоу “Право на владу”.

Також вона зазначила, що з Віктором Медведчуком будуть працювати найкращі адвокатські компанії, і це треба приймати до уваги.

Венедіктова відповіла на питання, чи реально притягнути Медведчука по кейсу незаконного переміщення нафтопродуктів через кордон поза митним кордоном, а не за сприяння анексії Криму. Вона зазначила, що “бачить перспективу в справі”.

“Слідство триває – і воно так само злагоджене і системне. Коли ми вийдемо на процесуальний документ, підписаний генеральним прокурором Венедиктовою? Дату я вам назвати не можу.

Але ця робота ведеться. Кропітка робота, тому що все не так просто. Навіть правильне документування і процесуальне оформлення всього того, що потім буде представлено в суді, всього того, із чим буде ознайомлюватися сторона захисту, має бути бездоганно.

Тому що будуть працювати на цих людей найкращі адвокатські компанії – і ми з вами це прекрасно розуміємо”, – пояснила вона.

Справа проти Медведчука: що відомо

Раніше у ДБР повідомили, що справа проти кума Путіна та депутата Ради Віктора Медведчука, відкрита ще у 2019 році, досі в процесі досудового розслідування. Мова про державну зраду і посягання на територіальну цілісність та недоторканність України.

«У вказаному кримінальному провадженні досудове розслідування здійснюється Центральним апаратом Державного бюро розслідувань. У кримінальному провадженні жодній особі про підозру не повідомлялося. Кримінальне провадження не закривалося», – інформують у ДБР.

Зазначимо, у лютому 2019 року Генпрокуратура відкрила провадження за зверненням тоді депутата Андрія Тетерука проти співголови ОПЗЖ Віктора Медведчука за статтями про сепаратизм і державну зраду.

29 січня 2019 року Віктор Медведчук на партійному з’їзді оголосив про необхідність утворення так званого «автономного регіону Донбас» з власним парламентом та урядом. Громадськість сприйняла ідею кума Путіна негативно.

Крім цього, відомо, що Вищий антикорупційний суд не скасував підозру колишній заступниці директора з будівництва державного підприємства «Український державний науково-дослідний і проєктний інститут азотної промисловості і продуктів органічного синтезу» Ользі Конопліній у допомозі забрати у держави частину нафтопродуктопроводу «Самара-Західний напрямок».

Якщо коротко, справа “труби Медведчука” проростає новими деталями. Найцікавіше ще попереду.

Джерело: Корупція.інфо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.