02.07.2022
Жителі Алчевська звернулися до України в ТКГ за допомогою

Жителі Алчевська звернулися до України в ТКГ за допомогою

В Алчевську на меткомбінаті люди не отримують зарплату з грудня минулого року: люди звернулися до України за допомогою. Алчевськ, що знаходиться під контролем так званої “ЛНР”, перебуває на межі колапсу.

Про це повідомив член української делегації в Тристоронньої контактній групі з врегулювання конфлікту навколо Донбасу Денис Казанський. У своєму Telegram-каналі він зазначив, що отримав відразу кілька повідомлень з Алчевська від місцевих жителів, які просять під час переговорів з Росією підняти питання про виплату зарплат на містоутворююче металургійному комбінаті, де сформувалися величезні заборгованості. Людям не платять зарплату з грудня минулого року.

“Уже кілька людей написали в личку з Алчевська (під контролем ЛНР). Просять на ТКГ підняти питання з виплатою зарплат в Алчевську. Там уже кілька днів страйк на металургійному комбінаті. Завод стоїть. Зарплату досі не виплатили навіть за грудень 2020! За цей рік люди не отримали взагалі нічого. Місто на межі колапсу … “- зазначив він.

Казанський підкреслив, що навряд чи українська сторона зможе якимось чином вплинути на Росію і власника місцевих підприємств Курченко, проте Україна буде як мінімум активно привертати увагу до того, що відбувається на окупованій території Луганської області. “Навряд чи ми тут чимось зможемо допомогти. Ніякої можливості вплинути на Курченко і його російських кураторів, які грабують Донбас, прикриваючись ним, як ширмою, у нас немає. Але висвітлювати ситуацію, звичайно, будемо”, – заявив він.

Джерело: Діалог.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.