11.08.2022
Кива під наглядом “тітушок” захистив кандидатську: остаточне рішення за МОН

Кива під наглядом “тітушок” захистив кандидатську: остаточне рішення за МОН

Троє чоловіків у чорному одязі, які відмовлялися представлятись і пояснювати, на кого вони працюють, блокували вхід до аудиторії, у якій захищав кандидатську дисертацію нардеп Ілля Кива.

Джерело: журналістка УП з Інституту підготовки кадрів Держслужби зайнятості, де відбувався захист

Деталі: На прохання журналістки УП чоловіки відмовились представлятись і показувати посвідчення.

На запитання журналістів, хто ці чоловіки в чорному, Ілля Кива відповів: “Студенти чи може аспіранти”. Ці ж чоловіки супроводжували Киву у вбиральню і оберігали його від журналістів.

В Інституті підготовки кадрів відмовилися від пояснень.

Водночас захист кандидатської дисертації Киви пройшов успішно. Члени комісії проголосували одностайно: 13 – за, 0 – проти. Захист тривав з 10 до 13 години. 

Згідно із законодавством, наукові ступені доктора і кандидата наук присуджують спеціалізовані вчені ради за результатами прилюдного захисту дисертацій. Міносвіти затверджує такі рішення і видає дипломи доктора та кандидата наук.

Тож тепер рішення, чи стане народний депутат Ілля Кива кандидатом наук із державного управління, – за відомством, яке очолює Сергій Шкарлет

Вийшовши з аудиторії після захисту, Кива подякував журналістам, які витратили свій час на висвітлення цієї події, та зазначив, що не сподівався на такий ажіотаж.

На думку Киви, “сьогодні наукова спільнота стала сильнішою”.

Що передувало: Частину журналістів не пускали до Державного Інституту підготовки кадрів держслужби зайнятості, де 26 квітня відбувається захист кандидатської дисертації нардепа ОПЗЖ Іллі Киви.

Ситуація вирішилася лише після втручання представників поліції.

Джерело: Українська правда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.