30.11.2023
Їм кінець! Вчuнoк Президента Зеленського вже на перших шпальтах світових ЗМІ. 0лiгaрхaтy буде покладено край

Їм кінець! Вчuнoк Президента Зеленського вже на перших шпальтах світових ЗМІ. 0лiгaрхaтy буде покладено край

Український глава Володимир Зеленський визнав, що олігархи впливають на всі партії в парламенті України. Але він рішуче налаштований викорінити цю проблему і позбутися від олігархів. Президент України вважає недостатнім посадити всіх за грати, тому має намір змінити антикорупційний процес на законодавчому рівні, щоб припинити незаконну діяльність олігархів, які намагаються все вирішувати в державі для власної вигоди. Про це Зеленський заявив в програмі Axios, що виходить на платформі HBO, передає ONLINE.UA з посиланням на прес-службу ОПУ .

«Спасіння від олігархів досягається двома шляхами: позбавити їх можливості мати« телевізор », той чи інший медіа-майданчик і позбавити їх можливості впливати на депутатів. Це можливо зробити, я хочу це зробити в Україні. Це повинно бути прийнято. Не просто рішення правоохоронців ?? кого взяти за ґрати, посадити когось.

Я не проти того, щоб посадити всіх, хто порушує закон. Але замість одних прийдуть інші », ?? заявив Зеленський. Президент України переконаний, що це можливо зробити в Україні і він хоче це зробити. Він також прокоментував вплив олігархів на президентську партію «Слуга народу». Зеленський запевнив, що всі, хто був спійманий на «співпрацю» з тими чи іншими фінансовими групами були виключені з партії. «Кількох людей ми вигнали з партії. Таких прецедентів в цьому парламенті не було. Жодна партія не втратила своїх депутатів, хоча відома інформація, що на них впливають деякі фінансові групи.

Як тільки я отримував не тільки чутки і замовні статті, а доказ, що ця людина фінансується тієї чи іншої фінансовою групою, я пропонував партії позбутися цієї людини », ?? додав Зеленський. Він також згадав скандал з плівками Деркача, які сприяли російському втручанню в президентські вибори в США. Він нагадав, що у цій справі в Україні займаються правоохоронці, і всі, хто до нього причетний будуть позбавлені мандатів і понесуть відповідальність.

До речі, у цій справі США ввели санкції проти члена «Слуги народу» Олександра Дубинського.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *