25.06.2022
Мендель йде? Зеленський не чекав – відхід. Покидає офіс – журналіст злив таємницю. Всі в шоці

Мендель йде? Зеленський не чекав – відхід. Покидає офіс – журналіст злив таємницю. Всі в шоці

У мережі обговорюють можливий відхід прессекретаря президента України Юлії Мендель із посади – тобто відставку.

Прессекретар президента України Володимира Зеленського Юлія Мендель нібито найближчим часом може залишити займану посаду. Таку інформацію повідомив журналіст Сергій Гришин на своїй сторінці в Facebook.

“До мене дійшла інформація, що Юля найближчим часом залишає Офіс”, — йдеться у публікації. Журналіст зазначає, що цю новину не сприймає як позитивну. За його словами, практика показує, що нове призначення буде ще гірше. Юлія Мендель працювала журналістом. Прессекретарем президента України стала 3 червня 2019 року. Є кандидатом філологічних наук. Крім того, нещодавно стала ведучою на телеканалі “Дом”.

Варто також зазначити, що на фоні нещодавніх провалів Юліїї Мендель в кулуарах також пішли чутки про її звільнення з посади прессекретаря Зеленського.

Про це пише тг-канал Клименко Тайм”:

“Останнім часом все активніше циркулюють чутки, що в стінах Офісу президента задумалися про звільнення прес-секретаря Володимира Зеленського, Юлії Мендель.

Подивимося, наскільки це реалістичний план. Юля не звикла здаватися. Свого часу, вона зуміла обійти близько 4 тисяч конкурентів на пост спікера президента”.

Нагадаємо, що у березні у Твіттері розгорілася суперечка через коментарі відомого шведського економіста Андерса Аслунда до статті прессекретарки Зеленського Юлії Мендель про боротьбу з олігархами.

” Президент Зеленський досі міцно пов’язаний з олігархом Ігорем Коломойським і не готовий кинути йому виклик”, — написав старший науковий співробітник Atlantic Council під твітом Мендель.

Зокрема, Андерс Аслунд запитав у Мендель, чому український президент жодного разу критично не висловився про олігарха Коломойського.

«Дійсно? Він може назвати Коломойського? Кинути виклик олігархам — це взагалі нічого не означає. Головна проблема — це Коломойський. Може Володимир Зеленський так сказати? Або він все ще міцно із ним пов’язаний? Чому всі ці маріонетки Коломойського досі його депутати?», — написав Андерс Аслунд.

Мендель відповіла, що Аслунд, очевидно, пише це під впливом «старих наративів дезінформації», а також тому, що його «звільнили».

«Містере Аслунд, я дуже розчарована, що на вас так сильно вплинули занадто старі наративи дезінформації. Сподіваюся, ви говорите, спираючись на якісну аналітику, а не тільки через те, що вас звільнили (Аслунд пішов зі спостережної ради «Укрзалізниці»), — відповіла вона.

Аслунд попросив уточнити, що саме мається на увазі під «наративами дезінформації», а також попросив вибачитися, якщо прессекретарка президента не зможе навести приклад висловлювань Зеленського про Коломойського.

«Які „старі наративи дезінформації“? Я прочитав всі заяви Володимира Зеленського. Сказав він коли-небудь публічно хоч одне негативне слово про Коломойського? (Всі ми знаємо, який він шахрай.) Ні. Будь ласка, надайте докази зворотного або відкличте свій неприйнятний твіт!», — написав Аслунд.

До дискусії долучився австрійський економіст, керівник ініціативної групи з євроінтеграції Південних Балкан Гюнтер Фелінгер.

«Будь ласка, міс Мендель, особисті образи не замінюють обговорень, заснованих на фактах. Будьте професійною та майте повагу, якими і мають бути представники президента», — написав він.

Джерело: Корупція.інфо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.