01.12.2023
Просто зараз! Підроблені документи : Киву викрили! Скандальний захист – Медведчук випав, це сором!

Просто зараз! Підроблені документи : Киву викрили! Скандальний захист – Медведчук випав, це сором!

Журналісти Bihus.info проаналізували дисертацію, яку успішно захистив депутат від ОПЗЖ Ілля Кива, і виявили в ній «багато води» та підроблені супровідні документи.

«Навіть корупція Киви – це жомова яма. Уявіть собі дисертацію Киви. Спойлер – це така сама жомова яма», – заявив керівник проєкту Денис Бігус.

За словами журналіста Данила Мокрика, який прочитав 245 сторінок дисертації, вона складається з «води, повторених загальних фраз і відсутності конкретики».

Англомовну статтю явно перекладено за допомогою Google Translate. Крім того, всупереч публічним заявам Киви, виявилося, що він підтримує євроінтеграцію.

Також Кива посилається на участь у конференціях Міжрегіональної академії управління персоналом (МАУП) у 2018–2019 роках. Координаторка обох конференцій, докторка наук Оксана Пархоменко виступів Киви не пам’ятає. Не виявилося їх і в збірниках за підсумками конференцій, навіть більше – у збірниках просто немає сторінок із тими номерами, на яких Кива «прописав» свої наукові матеріали.

Також до дисертації має бути додано довідки про її наукову актуальність і потенційне практичне значення. Кива використав чотири такі довідки. Одну з них видав Офіс генпрокурора.

Журналісти поцікавилися, що саме з наукової роботи Киви запроваджує Офіс генпрокурора. Глава офісу Ірина Венедіктова відповіла: «Офіційно дисертаційна робота і лист від здобувача в Офіс генпрокурора не заходили. Ця довідка – особиста позиція людини, яка її підписала».

Ще одну довідку видала Всеукраїнська асамблея докторів наук з державного управління – за даними журналістів, підпис керівниці організації на довідці не збігається з її підписом на інших документах.

На запитання про підроблений підпис у довідці Кива після захисту порадив журналістам звертатися до правоохоронних органів.

Варто зазначити, що львівський лікар та колишній речник МОЗ Олександр Ябчанка спалив свій диплом кандидата медичних наук, протестуючи проти того, що скандальний нардеп від ОПЗЖ Ілля Кива захистив ступінь кандидата наук.

«Сьогодні Ілля Кива захистив кандидатську дисертацію. Комісія з 13 членів одноголосно проголосувала «За». Зважаючи на це, мені надалі соромно називатись кандидатом наук. Це звання остаточно дискредитовано. Прошу вважати це офіційною заявою з вимогою позбавити мене наукового ступеня кандидата медичних наук», – написав Олександр Ябчанка ввечері 26 квітня у Facebook.

Медик проілюстрував свій допис фотографією палаючого диплома перед Львівським медуніверситетом, де він захистив свою дисертацію.

Джерело: Корупція.інфо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *