28.06.2022
60-річний герой фронту «дядя Міша» звернувся до українців перед Великоднем: «Згадайте у молитвах солдатів»

60-річний герой фронту «дядя Міша» звернувся до українців перед Великоднем: «Згадайте у молитвах солдатів»

Серед українських захисників є Михайло зі Львівщини, якому майже 60 років. Боєць був учасником Революції Гідності та подій Майдану. А після став солдатом добровольчого батальйону «Донбас». І на війні з ворогом, практично з першого дня.

Про це передає портал АрміяInform.Михайло у своєму підрозділі — найстарший з воїнів. Тим не менш, солідні роки не заважають йому нарівні з усіма нести службу на одному з найнебезпечніших напрямків лінії зіткнення в районі ООС.

По своїй натурі «Дядя Міша» дуже скромна людина. Більше любить розповідати про свою професію столяра, якою він займався на «громадянці». І про те, як виготовити красиві дерев’яні двері і вікна, ніж про бойові епізоди.

фото: АрміяInform
фото: АрміяInform

«Це ви б його побачили з РПГ під Маріуполем, коли ми там стояли, «дядько Міша» давав вороженькам гарненько прикурити. Він і з»шайтан-трубою» і з кулеметом справжній майстер», — кажуть побратими Михайла.А ще Михайло має в активі три скоєних в 50 років парашутних стрибка, які він зробив, коли добровольці з «Донбасу» стали переходити на контракт в ЗСУ. Спочатку «Дядя Міша» прийшов в одну з десантно-штурмових бригад, там то йому і сказали, що кожен повинен виконати програму стрибків.

«Ну, думаю, нехай будуть стрибки. Тому що я завжди роблю все разом з побратимами без оглядки на свій вік. Перший раз, як то кажуть, не відчув. Другий — сподобалося. Коли просився на третій захід мене запитали, А скільки вам років?! Відповідаю, що п’ятдесят один. А мені відмова: «вам за віком не належить». Більше двох — тільки до сорока п’яти років. То ледве їх умовив. Тому що всі хлопці стрибають, а я що — на травичці маю перепочивати?!»,- розповів він.

Також Михайло передав всім великодні привітання.

«Скоро Великдень, Світле Христове Воскресіння! Тому, люди, будьте здорові! Святкуйте добре. Ідіть до церкви! І не забудьте в своїх молитвах згадати солдатів, які захищають ваш спокій і забезпечують вам можливість мирно жити!» — підсумував солдатів.

Джерело: dymku.top

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.