12.08.2022
Оце так сюрприз: Замість звільненого сьогодні голови “Нафтогазу” Коболєва поставили відомого політика з команди Президента

Оце так сюрприз: Замість звільненого сьогодні голови “Нафтогазу” Коболєва поставили відомого політика з команди Президента

Виконуючим обов’язки голови “Нафтогазу” замість звільненого Андрія Коболєва призначили Юрія Вітренка.

Про це повідомила пресслужба Кабміну.

Сьогодні, 28 квітня, Кабмін провів засідання загальних зборів акціонерів компанії НАК “Нафтогаз України”. Під час засідання було розглянуто звіт про діяльність НАК у 2020 році.

“Чистий консолідований збиток групи компаній «Нафтогаз» у 2020 році становив 19 млрд грн. При цьому у затвердженому Кабінетом Міністрів фінансовому плані компанії передбачалося отримання 11,5 млрд грн прибутку. Відповідний фінансовий план був запропонований самим керівництвом НАК у грудні 2020 року. За результатами засідання загальних зборів акціонерів роботу Наглядової ради та правління НАК «Нафтогаз України» у 2020 році визнано незадовільною”, – йдеться у повідомленні.

Тому було прийняте рішення з 28 квітня 2021 року припинити повноваження незалежних членів Наглядової ради НАК “Нафтогаз України”, представників держави у наглядовій раді , а також голови правління Коболєва.

Незалежні члени та представники держави у Наглядовій раді компанії продовжать здійснювати свої повноваження до обрання та визначення нових представників.

У Кабміні зазначили, що Вітренко має багаторічний успішний досвід у сфері енергетики та у 2018 році обіймав посаду виконавчого директора НАК “Нафтогаз України”.

“Перед новим керівником компанії поставлено завдання щодо системного збільшення видобутку українського газу, а також сприяння у формуванні повноцінного та справедливого ринку газу в Україні”, – йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, народна депутатка від “Слуги народу”  Ольга Василевська-Смаглюк повідомила, що уряд 28 квітня  звільнив Андрія Коболєва

Своєю чергою, Андрій Коболєв заявив, що не писав жодних заяв і дізнався про це з новин.

Раніше т.в.о. міністра енергетики України Юрій Вітренко наполягав на невідкладному звільненні очільника НАК “Нафтогаз України” Андрія Коболєва, а також на припиненні контрактів із членами Наглядової ради компанії. Вітренко, зокрема, наголошував на невиконанні затверджених урядом показників щодо видобутку газу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.