25.06.2022
Розпуск Ради! Зеленський зможе – є підстава. Рішення за президентом – депутати завмерли в очікуванні!

Розпуск Ради! Зеленський зможе – є підстава. Рішення за президентом – депутати завмерли в очікуванні!

У президента України Володимира Зеленського є формальна причина для розпуску Верховної Ради.

Про це в інтерв’ю “Українській правді” розповів перший заступник голови ВР України Руслан Стефанчук. Водночас він зазначив, що юридичні підстави для розпуску прописані в Конституції.

“Станом на сьогодні одна така підстава, на мою думку, є. Чи вона буде використана, чи ні – це вже питання до президента України… У період із грудня по січень, я звичайно можу помилятися, тому що якраз тоді хворів, Верховна Рада не збиралася більш ніж 30 днів. Тобто це і є формальною підставою для таких речей”, – повідомив нардеп.

Проте Стефанчук не знає, чи скористається цим правом президент. Також він додав, що з ним у парламенті не обговорювали розпуск Ради.

“Оскільки я думаю, що навряд чи нова Верховна Рада дозволить настільки ефективно виконувати на законодавчому рівні програму президента, як це можливо зараз”, – сказав він.

Раніше, ще наприкінці 2020 року, Зеленський уже погрожував депутатам розпуском Ради, якщо народні обранці не погодяться розігнати КСУ.

“Чи готовий я розпустити Раду?… Я хочу, щоб цей парламент працював на державу, кажу відверто. Від реалізації нашого плану і від висновків, які зроблять наші депутати, це також буде залежати”, – сказав тоді президент.

Джерело: Корупція.інфо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.