01.12.2023
Це призведе до “різaнuнu” на Донбасі, – Лавров пояснив ключовий пункт Мінських угод

Це призведе до “різaнuнu” на Донбасі, – Лавров пояснив ключовий пункт Мінських угод

Глава МЗС РФ Сергій Лавров вважає, що ключовим пунктом в Мінських угодах є взяття під контроль всієї кордону України київськими військами.

У своєму новому інтерв’ю глава МЗС РФ Сергій Лавров розповів, що ключовим пунктом в Мінських угодах є взяття під контроль всієї кордону України київськими військами. За його словами, не можна допустити того, щоб кордон був закритий до проведення вільних виборів і змін в Конституції. Про це повідомляє Діалог.UA з посиланням на МЗС РФ

Міністр вважає, що саме Захід повинен переконати Зеленського чітко слідувати Мінським угодами і тільки в цьому випадку в Україні буде світ. Він пояснив, що режим президента України наполягає на швидкій передачі контролю на кордоні лише для того, щоб влаштувати показові судові процеси. Лавров вважає, неправильне виконання Мінських угод призведе до того, що називають “різаниною”. Також він підкреслив, що раніше Зеленський сам взяв відповідальність за виконання Мінських угод, а тепер намагається її уникнути і просить Захід натиснути на РФ для зміни пунктів договору.

До цього в Кремлі офіційно відповіли Зеленському, що Російська Федерація не буде переглядати Мінські угоди, як на тому наполягає президент України і деякі країни Заходу. Нагадаємо, конфлікт між Україною і Росією навколо ОРДЛО перемістився в дипломатичну площину. Глава МЗС РФ Сергій Лавров заявив, що представникам Парижа і Берліна необхідно “привести Україну до тями”. Раніше стало відомо: після того як Україна отримає контроль над кордоном між ОРДЛО і РФ, під суд підуть тільки ті, хто проливав кров на окупованих територіях, а також найманці, які брали участь в тортурах.

Діалог

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *