25.06.2022
І це все, на що вони спроможні? Росія зганьбилася! Пуск «грізної» ракети «Калібр» потрапив на ВІДЕО

І це все, на що вони спроможні? Росія зганьбилася! Пуск «грізної» ракети «Калібр» потрапив на ВІДЕО

Як пише “Український мілітарний портал”інцидент трапився на палубі фрегату “Маршал Шапошников” ВМФ Росії, який лише нещодавно завершив комплексну модернізацію. Судно увійшло до складу Тихоокеанського флоту країни-агресора наприкінці квітня (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

Російська ракета "Калібр" впала у море, втративши напрямок польоту

На кадрах видно, як одразу після злету ракета почала хаотично крутитися, втративши напрямок польоту, а потім впала у воду.

Відомо, що пуски крилатих ракет комплексу “Калібр” відбулись на полігонах бойової підготовки в рамках заводських випробувань корабля. Окрім них, фрегат також здійснив артилерійські стрільби, пуски ракет по повітряним цілям, торпед та глибинних бомб.

Модернізація “Маршала Шапошникова” відбувалася на базі Центру судноремонту “Дальзавод” у Владивостоці. Зокрема, були демонтовані та наново виготовлені корпусні конструкції (заявляється про понад 40%), замінені кабельні траси (80% від загального обсягу).

Модернізований фрегат "Маршал Шапошников" ВМВ Росії

На додачу до протичовнових та систем протиповітряної оборони корабель отримав крилаті ракети “Калібр-НК” та протикорабельні Х-35 “Уран”, а також нові артилерійські системи та радіоелектронне озброєння.

 OBOZREVATEL

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.