11.08.2022
Відставка прес-секретаря президента Юлії Мендель підтвердилася: ЗМІ розповіли про “конфлікт” з Єрмаком

Відставка прес-секретаря президента Юлії Мендель підтвердилася: ЗМІ розповіли про “конфлікт” з Єрмаком

Офіс президента України і три впливових ЗМІ України підтвердили інформацію про швидку відставку прес-секретаря Зеленського Юлії Мендель.

Юлія Мендель йде у відставку з поста прес-секретаря президента України через два роки роботи.  Інформацію вже підтвердили в Офісі президента (ОП) і три впливових українських видання.

 Сама Мендель поки зберігає мовчання.

Першим про швидку відставку Мендель повідомило 30 квітня видання “Бабель” з посиланням на відразу кілька поінформованих джерел в Офісі президента.  Хто замінить її на посаді, невідомо.

 Пізніше інформацію виданню підтвердив особисто радник глави ОП Михайло Подоляк.  З його слів, Мендель тимчасово продовжить роботу, поки “не завершаться процеси реорганізації” прес-служби.

 Новина прокоментували також Українська Правда і “Країна”.  За їхніми даними, Мендель може залишитися в прес-службі Зеленського, але на іншій посаді.

 “Скажу так: Юлія більше не буде спікером, вирішується, хто буде замість неї. Можливо, вона залишиться в прес-службі на іншій позиції”, – розповів “УП” джерело.

 “Страна” на своєму Телеграм-каналі повідомила, що відставка – це ініціатива самої Мендель.

 “Пише вона її (заяву про звільнення – ред.) Вже втретє, два минулих рази його не підписали”, – поділився інформацією ресурс.

 Він уточнив, що на відставці Мендель нібито наполягав глава Офісу президента Андрій Єрмак.

 “Характер у неї, м’яко кажучи, непростий”, – повідомило джерело.  Він уточнив, що у спікера Зеленського за два роки на посаді накопичилися претензії до умов роботи.

За матеріалами dialog.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.