25.06.2022
В “ДНР” легалізували захоплення майна банків України і “дозволили” не платити кредити

В “ДНР” легалізували захоплення майна банків України і “дозволили” не платити кредити

У невизнаній “ДНР” намагаються легалізувати захоплення майна, яке залишилося від українських банків. Окупанти також “дозволили” жителям ОРДЛО не віддавати борги по кредитах.

У п’ятницю, 30 квітня, “Народна рада” невизнаної “ДНР” оголосив про “націоналізації” майна українських банків.

 Відповідну заяву було поширено на сепаратистських ресурсах, передає Діалог.UA.

 Окупанти взяли “закон” під назвою “Про обернення майна, що перебуває у власності банків України, у власність” ДНР “”.  Він передбачає не тільки “віджимання” чужого майна.

 Так, ставленики Кремля також “дозволили” жителя окупованих районів не платити українським банкам борги за кредитами, які були взяті до 14 листопада 2014 року.

Природно, документ не має ніякої юридичної сили.  Боржники з окупованих районів можуть тільки деякий час переховуватися в ОРДЛО від виплат, поки території не повернуться під контроль України.  Борги за цей час будуть тільки накопичуватися.

 Важливо, що “націоналізація” не зачепить ті банки, якими володіла в 2014 році Росія.  Мова про “Ощадбанк” і “Промінвестбанк”.

 Варто відзначити, що російські найманці розграбували українські банки на Донбасі ще в 2014 році відразу після окупації.  Сьогодні мова йде скоріше про “легалізацію” захоплення майна, що залишилося.

 “Закон” говорить про жалюгідний стан окупаційних режимів.  Відомо, що в нинішньому році Росія різко скоротила фінансування невизнаних “Л / ДНР”.  І ставленики Кремля шукають нові джерела для наживи.

 Наприклад, днями ватажок “ДНР” Денис Пушилін Денис Володимирович підписав “указ” про захоплення “безхазяйне нерухомості” переселенців на окупованому Донбасі.  Окупанти готуються “віджимати” землю і житло у людей.

За матеріалами dialog.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.