25.06.2022
Суд звільнив Андрія Антоненко Riffmaster – перша заява..

Суд звільнив Андрія Антоненко Riffmaster – перша заява..

Шевченківський районний суд міста Києва відпустив під цілодобовий домашній арешт Андрія Антоненко (Riffmaster).

Сьогодні, 30 квітня, обвинувачений у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета ветеран АТО і музикант Андрія Антоненко Riffmaster рішенням суду був звільнений під домашній арешт.

 Як повідомляє УНН, Антоненко повинен буде з’являтися до суду на першу вимогу, здати на зберігання паспорт для виїзду за кордон, а також носити електронний засіб контролю.  Також підозрюваний повинен знаходитися на місці проживання до 29 червня 2021 року.  Наступне слухання у справі призначено на 18 травня.

Антоненко встиг розповісти журналістам, що не знав про своє швидке звільнення, тому перед судом відчував тривогу.  Поки він планує продовжити працювати і хоче записати новий музичний хіт, передає ТГ-канал PavlovskyNews.

 “Всі знають, що у мене діти вже грають. У мене є повноцінний бас-гітарист і барабанщица. Тому ми RiffFamily зробимо пару хітяр. Але головне, що я сьогодні буду спати близько дружини. Поки у мене холодний розум і гаряче серце, чисті думки  і дуже сильне бажання йти до перемоги “, – сказав ветеран АТО.

За матеріалами dialog.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.