25.06.2022
Терміново! Продовження гібридної війни : у Зеленського відповіли! В Кремлі паніка: зрив перемир’я!

Терміново! Продовження гібридної війни : у Зеленського відповіли! В Кремлі паніка: зрив перемир’я!

ТКГ не вдалося домовитися про “пасхальне перемир’я” на окупованих районах Донецької та Луганської областей. Давид Арахамія, голова депутатської фракції “Слуга народу”, прокоментував, на кому лежить вина за зрив тиші, передає ASPI.

Арахамія вважає, що вини української сторони в цьому немає. Політик наголосив, що вся відповідальність лежить на Російській Федерації.

“Я думаю, що це продовження тієї брудної, гібридної війни з тиском на Україну. Мета тієї військової ескалації, яка була нещодавно була проста – дискредитувати Україну в очах іноземних інвесторів. Коли вмикали будь-яке телебачення в світі, то можна було подумати, що в Україні друга світова війна. Ми проводили медіа-моніторинг, який показав велику насиченість саме такими сюжетами”, – зазначив Давид Арахамія.

Також голова депутатської фракції “Слуга народу”, заявив, що така інформаційна спецоперація досягла своєї мети. Давид Арахамія пообіцяв, що цю ситуацію будуть виправляти, щоб показати іншим іноземним інвесторам, що в Україні дійсно йде війна, але вона зосереджена лише в двох областях, тому інвестувати в нашу країну безпечно.

В свою чергу, зустріч президента України Володимира Зеленського і президента Росії Володимира Путіна поки залишається примарною, заявив дипломат Андрій Веселовський в програмі “Сьогодні Ранок” на каналі “Україна 24”.

“Якщо зустріч таки відбудеться, то без сумніву, будуть говорити й про Донбас — в контексті територіальної цілісності України, і в обмін на це Росія буде чогось вимагати. Але ми говоримо про зустріч у Ватикані або десь ще як про щось реальне. Я б сказав, що поки це тільки малюнок, і то не хорошою фарбою, а так, злегка”, — сказав він.

Дипломат похвалив українську сторону за пропозицію зустрітися у Ватикані.

“Річ у тому, що Європі та ще більше США болить те, що в центрі Європи триває конфлікт, і тому триває тиск на Путіна. Тому відбувається і серія сигналів українській стороні — думайте, як залагодити цю справу. Українська сторона більше зацікавлена ​​в залагодженні та шукає ті чи інші способи, і це своєрідний тролінг, я б сказав, з боку Києва – сказати про Ватикан. Тому що хто на якій підставі зможе відмовитися від Ватикану? Чим він не підходить? Це хороший хід, хороша публічна дипломатія, але це на грані тролінгу і реальності”, — сказав він.

Джерело: Корупція.інфо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.