09.08.2022
Таджикистан перекидає танки до Киргизстану: на кордоні перестрілки і знову горять будинки

Таджикистан перекидає танки до Киргизстану: на кордоні перестрілки і знову горять будинки

Таджикистан почав стягувати бронетехніку до кордону з Киргизстаном після домовленостей про відведення військ. Ситуація напружена.

На кордоні Таджикистану та Киргизстану тривають військові зіткнення. Душанбе стягує бронетехніку в зону конфлікту. У Мережі з’явилися нові кадри з танками ВС Таджикистану близько спільного кордону з Киргизстаном, передає Діалог.UA.

Вчора, 30 травня, Душанбе і Бішкек домовилися про відведення військ від лінії зіткнення. Однак напруженість на кордоні зберігається. Жителі прикордонних районів показали кадри, як таджицькі війська стягують бронетехніку до лінії зіткнення.

Не припинилися і перестрілки на кордоні. За попередніми даними, з таджицької сторони вранці 1 травня були обстріляні житлові будинки в Лейлекском районі. Відомо про двох загиблих і одного пораненого військовому.

Тривають пожежі в населених пунктах поряд з кордоном. Ситуація вкрай напружена.

Тим часом, представники Таджикистану і Киргизстану проводять переговори щодо демаркації спільного кордону за участю голів комітетів держбезпеки обох країн. Саме ця тема і стала причиною військових зіткнень.

Джерело: Діалог.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.