30.06.2022
Bellingcat про причетність ГРУ РФ до підриву військових складів України: “Почерк досить стандартний”

Bellingcat про причетність ГРУ РФ до підриву військових складів України: “Почерк досить стандартний”

Христо Грозев зазначає: ГРУ Росії могло бути причетне до підриву військових складів на території України в 2014-2015 роках.

Головне розвідувальне управління Генерального штабу Збройних сил Російської Федерації може бути причетне до підриву військових складів на території України в 2014-2015 роках.

Про це в ефірі програми “Студія Захід з Антоном Борковським” заявив журналіст-розслідувач інтернет-видання Bellingcat Христо грози, інформує Діалог.UA.

Грозев зазначає: враховуючи методику, за якою готувалися до здійснення терактів в Чехії і Болгарії, можна зробити висновок, що Росія могла бути причетна і до вибухів в Україні.

“Їх почерк досить стандартний і повторюється в кожному з випадків вибухів. Вони завжди привозили на місце детонатори дистанційного керування з електрозарядкой. Іншими словами, вони могли активувати детонатор пізніше, перебуваючи на відстані, з мобільного. Але вони завжди спочатку викликали на складах пожежа. У час цих пожеж вони задіяли детонатор, щоб це не було схоже на просту пожежу. Так відбувалося у всіх випадках зі складами “, – заявив Грозев.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.