30.11.2023
Суддя “Х-Фактора” Кондратюк розніс “Квартал 95” і “Дизель Шоу” за оборудки з РФ: “Риба гниє з голови”

Суддя “Х-Фактора” Кондратюк розніс “Квартал 95” і “Дизель Шоу” за оборудки з РФ: “Риба гниє з голови”

Відомий український продюсер і ведучий Ігор Кондратюк розкритикував “Квартал 95 “і” Дизель Шоу ” за співпрацю з російськими каналами

На думку судді “X-Фактора”, угоди з державою-агресором негативно характеризують керівників українських компаній. В інтерв’ю виданню “Телеграф” він прокоментував той факт, що проект “Дизель шоу” дозволили показувати на російському телеканалі, а канал СТС отримав права на запуск франшизи “Ліга сміху”, за якою стоїть “Квартал 95”.

“Ставлюся до будь-яких контактів з країною-агресором – Російською Федерацією – різко негативно. І не важливо, про яку сферу мова: теле-, шоу-, кінобізнес- виключення не роблю”, – зазначив Кондратюк. – “Ця країна веде брехливу підбурювальну антиукраїнську пропаганду проти всього українського!

Ігор Кондратюк

Продюсер нагадав, що саме Росія розв’язала війну на Донбасі і окупувала Крим. Ігор Кондратюк заявив, що вважає будь-які контакти з росіянами неприпустимими для українських громадян.

“Контактувати і вести бізнес з росіянами зараз – це як ]cти, вибачте, лайно ложками… Риба гниє з голови. Такий стан справ свідчить, в першу чергу, про великий безлад в головах українських керівників і їх банальну дурість”.

кондратюк

Ігор Кондратюк додав, що зможе змінити свою позицію щодо Росії лише після того, як зникнуть незаконні формування “ЛНР” і “ДНР”, а також Крим звільниться від окупантів і колабораціоністів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *