25.06.2022
Чому бутони троянд не розпускаються, а засихають. Що треба зробити, щоб вони знову гарно квітнули

Чому бутони троянд не розпускаються, а засихають. Що треба зробити, щоб вони знову гарно квітнули

Троянди дуже примхливі квіти й потребують особливого догляду. Дуже часто їх бутони не розпускаються та починають засихати. Пропонуємо дізнатися, чому таке стається й що необхідно робити, щоб врятувати цвіт.

Постійні дощі.

Надлишок вологи зменшує насичення ґрунту киснем та викликає кисневе голодування й нестача поживних речовин в троянді.

В такому випадку влаштуйте над рослинами плівкове укриття, розрихліть ґрунт біля куща та вкрийте його сосновою корою. Коли зливи закінчаться, відкрийте кущ та обприскайте його розчином борної кислоти, на 10 л. води 5 гр. засобу.

Спека.

Постійні прямі сонячні промені викликають утворення дрібних бутонів та затримку квітнення. Для захисту натягніть над рослинами спеціальну затіняючу сітку та збільште полив.


Коливання температури.

Різкі коливання температури між денною та нічною, також, негативно впливають на формування бутонів. Вони так й не розкриваються або швидко відцвітають та з’являються різні захворювання. Для боротьби з такою проблемою, підгодуйте рослину комплексним добривом Епіном згідно з інструкцією.

Також, причинами опадання бутонів можуть бути помилки в агротехніці, недостатній або надлишковий полив, неправильна підгодівля та різноманітні захворювання й шкідники троянд.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.