09.08.2022
Відео. “Він був нам як батько.”: у Дніпрі попрощалися з медиком 93 бригади, який загинув від осколків протитанкової гранати

Відео. “Він був нам як батько.”: у Дніпрі попрощалися з медиком 93 бригади, який загинув від осколків протитанкової гранати

Побратими кажуть, він відчайдушно боровся за життя кожного пораненого і підтримував бійців.

Прощання з «Феофаном» – в Дніпрі в останню путь проводжають Юрія Письменного, начальника медичного пункту батальйону 93-ї бригади Холодний Яр.

Про це йдеться в ТСН.14.00.

Після панахиди в соборі йому віддадуть останню шану на Алеї героїв. Військовий лікар, який врятував сотні життів, загинув через ворожого обстрілу в Донецькій області 4 липня. Він як раз надав допомогу на передовій, коли на околиці Гранітного в нього потрапили осколки протитанкової гранати. Юрія Письменного намагалися врятувати в лікарні, але поранення виявилося смертельним.

Йому було 59 років. Пішов на війну медиком-волонтером ще в 2016 році. В кінці 2018 – очолив медичний пункт батальйону 93 бригади.

Побратими кажуть, він відчайдушно боровся за життя кожного пораненого і підтримував бійців. У батальйоні бійці називали – батьком.

«Він для нас був не тільки побратимом. Це був нам батько як старший за віком, людина мудра, дуже енергійний, людина чуйна не тільки в медичній службі », – говорить заступник командира батальйону Павло Павлюк.

«У нього був бойовий досвід. Дійсно професійний лікар. І всі можливі і неможливі випадки – все доводилося в госпіталь, все живими », – переконує начальник медичної служби 93 бригади Анатолій Чуйкин.

https://1plus1.video/video/embed/qt0zDisR

За матеріалами з сайту tsn.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.