19.08.2022
“Він запитв її:” За скільки ти продаєш яйця? ” ‘ Старенька відповіла, 2’25 грн за яйце, . ” ‘ Він сказав їй: “Я візьму 6 яєць за 10 грн, або я піду.

“Він запитв її:” За скільки ти продаєш яйця? ” ‘ Старенька відповіла, 2’25 грн за яйце, . ” ‘ Він сказав їй: “Я візьму 6 яєць за 10 грн, або я піду.

“Він запитв її:” За скільки ти продаєш яйця? ” ‘ Старенька  відповіла, 2’25 грн за яйце, . ” ‘ Він сказав їй: “Я візьму 6 яєць за 10 грн, або я піду. ”

“Він запитв її:” За скільки ти продаєш яйця? ” ‘ Старенька відповіла, 2’25 грн за яйце, . ” ‘ Він сказав їй: “Я візьму 6 яєць за 10 грн, або я піду. ”

Старенька продавщиця відповіла: “Ви хочете взяти їх за ціною, яку ви хочете. Може бути, це хороший початок, тому що я не змогла продати навіть одне яйце сьогодні. ” ‘
Він взяв яйця і пішов, відчуваючи, що виграв.

Він сів в свою шикарну машину і піов в шикарний ресторан зі своїм другом. Там, вони , замовили все, що їм подобалося. Вони їли трохи і залишили багато того, що вони замовили. Потім він пішов оплатити рахунок. Обід обійшовся недорого, за рахунком всього 265 грн, він дав 300 і залишив здачу на чай.

Цей інцидент, можливо, був цілком нормальним для власника, але, дуже болючим для бідної продавщиці яєць.
Суть в тому, що. Чому ми завжди показуємо, що у нас є сила, коли ми купуємо у нужденних? І чому ми даруємо тим, хто навіть не потребує нашої щедрості?

Я колись прочитав у Лі Куан Ю (прем’єр-міністр Сінгапуру): .. “мій батько купував прості товари у бідних людей за високими цінами, навіть не дивлячись на те, що він їм не потрібен. Іноді він навіть звик платити за них . Я був стурбований цим і запитав його, чому він це робить? Тоді мій батько відповів з гідністю: “це благодійність, дитино”
Коли в піцерії Ви залишаєте 20-30 грн на чай (так прийнято!) .. то пам’ятайте про це коли біля базару проходите мимо бабусь з пучком петрушки або кропу за 3-5 грн

більшість з Вас не будуть ділитися цим повідомленням, але якщо ви відчуваєте, що люди повинні знати це – поділіться ..

Робіть добрі діла тихо і можливо колись нашим дітям не буде стидно за нас…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.