12.08.2022
«Хвороба міцно вхопилася за доньку» — мати благає про допомогу на лікування дитини

«Хвороба міцно вхопилася за доньку» — мати благає про допомогу на лікування дитини

12-річна Ангеліна Черній із села Бережанка Тростянецького району на Вінниччині лікує саркому Юінга. Понад 10 місяців перебуває в клініці Ізраїлю. Лікарі дають надію на повне одужання. На курс опромінення потрібно майже $10 тис.

«Усе почалося влітку торік. В Ангеліни почала боліти ліва нога. Їй поставили діагностували дисплазію й призначили лікування. Але воно не допомогло. Додаткове обстеження виявило саркому Юінга четвертої стадії з метастазами в легенях, м’язах і хребті. – розповіла Gazeta.ua мати Юлія Черній. — Ми звернулися до ізраїльських лікарів. Вони призначили найскладніший в онкології протокол лікування. Ангеліна перенесла 12 курсів хімієтерапії та дві операції, одна з яких — видалення пухлини й заміна враженої кістки ноги на імплант».

Загальна сума лікування становить $400 тис. Клініка пішла назустріч і поділила курси лікування на блоки. За кожний потрібно вносити певну суму. 

«Зараз Ангеліну готують до опромінення. Маємо надію, що це допоможе подолати недугу. Його вартість — майже 10 тисяч доларів. Це не остаточна сума. Будуть ще рахунки. Ми — пересічна родина. Усе, що могли, продали. Маємо борги. У нас троє дітей, найменшому немає ще й року. Готові стукати в кожні двері по допомогу. Адже хвороба міцно вхопилася за доньку. Але ми не здаємося. Благаємо кожного про допомогу. Віримо в Бога й людей. Будемо вдячні за будь-яку допомогу», — говорить Юлія.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.