30.11.2023
Неначе кадри з фільма апокаліпсис: нашестя на українському курорті, люди тікають, цілими стаями комахи налітають і кусають

Неначе кадри з фільма апокаліпсис: нашестя на українському курорті, люди тікають, цілими стаями комахи налітають і кусають

Аномально велика кількість комах спостерігається нині в курортній Кирилівці на березі Азовського моря. На оприлюднених у мережі роликах, що їх поширюють туристи, які приїхали в Кирилівку з різних регіонів України, видно: комарів і мошок – полчища. З настанням сутінок комахи безжально кусають людей,  мошки обліплюють собою геть усі світлі поверхні.

Зазначається, що жодного курортного сезону такого нашестя у Кирилівці ще не спостерігалося.

Фахівці пов’язують аномальну кількість  комах із тривалими дощами і сирої погодою, які створили сприятливе середовище для розмноження комах. Журналісти повідомляють, що через нашестя курортний сезон у Кирилівці опинився під загрозою зриву.

Раніше повідомлялося, що з Бердянська через комарів тікають туристи. Бердянська міська рада виділила додаткові гроші на боротьбу з комарами.

Довідка

У Запорізькій області налічується сім видів малярійних комарів, 29 видів немалярійних, вісім видів мокриць, два види мошок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *