25.06.2022
Смерть після ток-шоу: подробиці загибелі чоловіка, якого знайшли з перерізаним горлом під Дніпром (відео)

Смерть після ток-шоу: подробиці загибелі чоловіка, якого знайшли з перерізаним горлом під Дніпром (відео)

У селі, де жив Олександр, в його самогубство не вірять, в поліції ж кажуть, що він сам наклав на себе руки.

У селі Шульгівка Дніпропетровської області 13 липня виявили тіло 36-річного місцевого жителя Олександра Мироненка – біологічного батька 3-річної дівчинки, яку у комі після ймовірного побиття доправили до лікарні у Дніпрі. На тілі чоловіка виявили різану рану в області шиї.

Подробиці цього випадку розповідає Дніпро TV.

За день до смерті чоловіка, в ефір вийшла програма “Говорить Україна”, в якій Олександр брав участь і розповідав про ситуацію у своїй родині та стосунки із дочкою – 3-річною Христинкою, яка після перебування з матір’ю та вітчимом потрапила до лікарні із травмою голови.

Зараз дівчинка перебуває у обласній клінічній дитячій лікарні Дніпра у важкому стані. Отримані травми загрожують дівчинці інвалідністю.

©

Після того що сталося, у Шульгівці місцеві дотепер не можуть заспокоїтися. Про Сашка говорять як про добру людину, яка нікому зла не робила.

“Такий він був, попросиш – безвідмовний, а в родині, як в родині, все може буває. На нашу думку, або щось він знав. Кажуть, він собі перерізав горло. Ну ви б собі перерізали горло? Швидше повіситися. Значить, це хтось перерізав”, – вважає місцева жителька Любов.

У версію слідства про самогубство у селі не вірять, як і не вірять в це родичі загиблого Сашка.

“Думаю, що його вбили. Він з дитинства боїться крові. Хто це зробив, я не можу цього сказати”, – говорить небіж зарізаного Олександра Юрій Хандрика.

©

Чоловік жив з матір’ю. Останніми днями у нього почастішали напади епілепсії. Того дня зранку вони удвох вирушили до його сестри.

“Що сталося я не знаю, йшли ми з ним удвох до дочки. Я пішла вперед, а він остався. В суботу перед цим він двічі впав коло пічки і синяк наби в і губа тріснула. Як розійшлися, більше я його не бачила. Сказав, що наздожене і я пішла”, – розповідає матір загиблого Олександра Мироненка.

Після цього чоловік перестав відповідати на дзвінки, тож сестра із зятем пішли його шукати, а після 13-ї години знайшли його тіло у траві на мосту між селами Шульгівка та хутором Судівка. Плями крові були на дорозі, а тіло- на узбіччі. Поруч знайшли уламок скла, яким, ймовірно, було перерізане горло.

У поліції за фактом смерті чоловіка відкрили кримінальне провадження за статтею 115 з приміткою “самогубство”.

У загиблого Олександра Мироненка залишилося шестеро дітей.

Нагадаємо, що 3-річну дівчинку, яку ледь не до смерті побили вдома, нині рятують в Дніпропетровській обласній дитячій лікарні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.