09.08.2022
Негайної допомоги потребує 3-річний Тимофійко! Малюка рятують від раку крові

Негайної допомоги потребує 3-річний Тимофійко! Малюка рятують від раку крові

Вся родина Щербаченко Тимофійка зараз живе в страху за життя трирічного малюка – його лікарі рятують від онкології, яку виявили весною цього року.

«В нього раптово піднялася температура і збільшилися лімфатичні вузли, ми потрапили до лікаря, був поставлений діагноз: інфекційний мононуклеоз, спричинений вірусом Епштейна – Барр, призначили лікування, малюк пішов на поправку, але щойно лікування закінчилося знову повернулися всі симптоми захворювання. Лікуючий лікар направив до гематолога. Аналіз крові показав 55% бластів (ракових клітин). Далі, костномозговая пункція (ОХМАТДИТ Київ), очікування результатів … 97,6% бластів … і 31 травня цього року Тимоші був поставлений страшний діагноз – гострий лімфобластний лейкоз, іншими словами рак крові», – з жахом пригадує мама хлопчика.

Зараз малюк проходить лікування у Кривому Розі у відділенні гематології та готується вже до наступної хіміотерапії, але це лише початок, лікарі попереджають, що лікування може тривати до двох років. Але батьки розуміють, що фінансово їм вже важко справитись із навантаженням, тому просять про підтримку небайдужих.

«Ми лікуємося вже два місяці і, на жаль, вичерпали всі фінансові можливості і тепер змушені звертатися до вас! Ми дуже хочемо врятувати сина і подарувати йому класне і безтурботне дитинство! Просимо всіх небайдужих і добрих людей відгукнутися на прохання про допомогу! Разом ми зможемо все і наш синочок буде здоровий», – просить мама Тимофійка.

Реквізити для допомоги:

Карта ПриватБанку

4149 6293 1662 7371

Щербаченко Анастасія Валеріївна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.