30.06.2022
Я в захваті!Простий домашній трюк для моментального очищення ванної кімнати

Я в захваті!Простий домашній трюк для моментального очищення ванної кімнати

Кожна господиня знає, як важко очистити ванну кімнату. Плитка, на якій залишилися сліди від води, душу, покрита вапняним нальотом, сліди від мила … щоб позбутися від таких забруднень зазвичай доводиться витрачати кілька годин на прибирання. І найсумніше, що навіть дорогі  засоби не дозволяють швидко вирішити проблему.

Щоб полегшити процес прибирання та звільнити час на інші домашні справи або відпочинок, хочемо поділитися з Вами рецептом суміші, яка допоможе моментально позбутися навіть від складних забруднень.

Для приготування універсального очищувача для ванної кімнати Вам потрібно:

1 стакан рідкого мила;

1 стакан теплого харчового оцту;

воронка;

розпилювач;

губка.

Підігрійте оцет на плиті до температури, при якій Ви можете вільно занурювати палець в рідину.

Перелийте підігрітий оцет через воронку в розпилювач і додайте до нього рідке мило. Закрийте розпилювач і злегка струсіть його. Компоненти суміші повинні добре перемішатися, але при цьому не можна допустити утворення сильної піни.

Розпорошіть суміш на поверхню, що вимагає очищення, і протріть її губкою. Працювати з цим засобом необхідно в рукавичках, щоб не пошкодити руки оцтом.

Звертаємо Вашу увагу на те, що такий домашній засіб для чищення не можна використовувати для очищення кахлю з силіконовими і прогумованими швами, так оцет може розчинити їх.

Залиште очищуючий спрей на плитці на 30 хвилин, а потім змийте його прохолодною водою. Ви будете здивовані, як швидко і легко вдасться очистити забруднення.

Приготовану суміш можна використовувати і для миття підлоги. Головне, будьте обережні, щоб не посковзнутися і не впасти на милі.

Не варто переживати, що після прибирання у ванній буде стояти сильний запах оцту. Завдяки наявності в складі миючого засобу рідкого мила, запах оцту буде практично невідчутний і дуже швидко зникне зовсім.

Перевагою цього миючого засобу є не тільки його ефективність, але і низька вартість, а також мінімальний вміст хімічних засобів, чого не можна сказати про покупні засоби для миття ванної кімнати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.