01.12.2023
Німеччина на тлі повені зіткнулася з ще одним лихом

Німеччина на тлі повені зіткнулася з ще одним лихом

Розлив нафти стався на заході Німеччини в регіоні, що постраждав від повені. Горюча рідина надійшла в головну загату річки Вібах.

Масштабна повінь, яка обрушилася на захід Німеччини, призвело до екологічного лиха – розливу нафти і нафтопродуктів з одного з підприємств в місті Хюкесваген. В результаті підтоплення і селевих потоків сталося пошкодження сховища, і горюча рідина надійшла в головну загату річки Вібах.

Про це 18 липня пише bild.

В даний час фахівці оцінюють масштаби лиха, зокрема аналізують проби води і повітря, щоб встановити рівень забруднювачів в них.

Місцева влада побоюється, що забруднена вода могла проникнути в водосховища. У зв’язку з цим населенню заборонено купатися у водоймах і взагалі наближатися до них. Також діє заборона на ловлю риби та човнові поїздки.

Тим часом канцлер Німеччини Ангела Меркель прибула в район Арвайлер на федеральній землі Рейнланд-Пфальц – один з найбільш постраждалих регіонів в результаті повені. Глава уряду назвала лякаючою ситуацію, що склалася, а також заявила, що в німецькій мові немає слів, які могли б описати наслідки стихії.

За словами Меркель, природні катаклізми на заході Німеччини свідчать про необхідність більш пильної уваги до проблем зміни клімату.

Місцева влада доповіли канцлеру про продовження пошукової операції, в рамках якої шукають зниклих без вісті під час стихії.

За матеріалами dialog.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *