12.08.2022
У Вaршaвi двoє yкрaїнцiв зyмiли oбмaнyти бaнкoмaт і викaчaли з нього всю гoтiвкy

У Вaршaвi двoє yкрaїнцiв зyмiли oбмaнyти бaнкoмaт і викaчaли з нього всю гoтiвкy

Житель Прага-Полуднє повідомив поліцію, що другий день поспіль двоє чоловіків під’їжджають до банкомату і виносять гроші.

Поліцейські поспостерігали та втручались. У «Хюндаі» сиділи двоє українських громадян, які стверджували, що їм нічого приховувати, що вони не мають заборонених речей і взагалі вони нічого поганого не робили. 

Обшук показав зовсім інше. У обох чоловіків були посвідчення особи, видані у Словаччині з їх фотографіями, але дані від абсолютно інших людей. Машина була взята в оренду та привласнена. Правоохоронці знайшли багато готівки: 16 170 злотих, 4500 доларів, 400 чеських крон, 1655 гривень та 100 рублів. А ще 18 мобільних телефонів, 18 платіжних карток та банківську документацію з контрактами.

Співробітники відділу боротьби з економічною злочинністю провели перевірки, налагодили співпрацю з банками та на основі зібраних доказів 16 липня висунули чоловікам три обвинувачення. 23-річний та 25-річний нестимуть відповідальність за використання фальшивих посвідчень особи та два фінансові шахрайства на суму в кілька десятків тисяч злотих. Підозрювані за рішенням суду тимчасово заарештовані.

Справа розвивається, і не виключені інші звинувачень та арешти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.