11.08.2022
“Єдина Росія” вже в Донецьку: партія Путіна запустила роботу в ОРДЛО

“Єдина Росія” вже в Донецьку: партія Путіна запустила роботу в ОРДЛО

Росія продовжує політичну експансію на території ОРДЛО.

В окупованому Донецьку почали поширювати передвиборну агітацію російської партії “Єдина Росія” напередодні майбутніх виборів до російської Думи.

Про це повідомляють користувачі соціальних мереж, публікуючи відео з Донецька.

Блогер з Донбасу Necro Mancer, який веде моніторинг соціальних мереж інформаційних ресурсів на предмет російської окупації регіону, на своїй сторінці в соціальній мережі twitter. опублікував відповідні відео.

На ньому дівчина з партійною символікою “Єдиної Росії” роздає прапорці та агітаційні матеріали в центрі Донецька в парку Щербакова.

“” Єдина Росія “тепер в Донецьку”, – зазначено в коментарі до відео.

У соціальних мережах відзначають, що російська влада встигли поширити на території ОРДЛО близько 600 000 російських паспортів, наявність яких дає можливість брати участь у виборах російських органів влади. У вересні в Росії повинні пройти вибори в Думу, при цьому жителі окупованих територій Донецької і Луганської областей представляють серйозний електоральний ресурс, який намагаються завоювати російські партії.

“Єдина Росія” – російська політична партія, найбільша політична партія Російської Федерації, “партія влади”. Раніше на думських виборах передвиборчий список партії очолювали Дмитро Медведєв і Володимир Путін.

За матеріалами.dialog.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.