28.06.2022
Рівнян попередили про кислотні дощі, та пояснили як вберегтися у разі небезпеки.

Рівнян попередили про кислотні дощі, та пояснили як вберегтися у разі небезпеки.

Незважаючи на відсутність фактів забруднення навколишнього середовища після вибуху на Рівнеазот, місцевих жителів просять убезпечити себе парасолькою від можливих кислотних дощів.

 Рівнян і жителів найближчих населених пунктів попередили про можливість кислотних дощів після вчорашньої аварії на підприємстві Рівнеазот.

 Як повідомили в Укргідрометцентрі, на ранок 21 липня ніякої загрози населенню та навколишньому середовищу немає.

 “Очевидно, що азотиста хмара в атмосферу все ж потрапила і поступово поширювалася та осідала локально, не поширюючись на велику відстань від місця викиду, завдяки погодним умовам у Рівненській області упродовж минулої доби”, – кажуть метеорологи.

 При цьому вони вважають, що певна кількість окису азоту розчинялася в атмосферній воді, знижуючи кислотність опадів на північному заході країни.

 “Тому в деяких районах Рівненської області випадали підкислені дощі і хоча вже загрози немає, сьогодні не варто “купатися” під дощами, а все ж убезпечити себе від можливих кислотних дощів парасолькою”, – йдеться в повідомленні.

 Нагадаємо, напередодні в Рівному стався вибух на хімзаводі. У Рівнеазот розгерметизувався трубопровід у цеху виробництва азотної кислоти, в результаті чого стався викид нітрозних газів.

 Пізніше з’явилися перші результати проб повітря. Шкідливих речовин у повітрі після розгерметизації трубопроводу і викиду нітрозних газів не виявили.

 Співробітники ДСНС і Держекоінспекції моніторять ситуацію.

Що думаєте про цей пост ? Приєднуйтесь до відвертих дискусій без цензури. Дізнайтесь, що насправді думають про це люди. Готові до відвертого спілкування ?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.