30.06.2022
“Вряtуйте молодого бійця АТО”:матір рuдає…Вислухайте її благання просимо..Реп0sт

“Вряtуйте молодого бійця АТО”:матір рuдає…Вислухайте її благання просимо..Реп0sт

Одна рука ампутована і : Тяжкопораненому на Донбасі офіцеру ЗСУ потрібна допомога. Багатодітна сім’я криворожанина у фінансовій скруті

Волонтерта закликає на допомогу всіх небайдужих. Держава в повній мірі не допоможе.максимальний репост -допоможіть родині…

Важкопораненому офіцеру Збройних сил України знадобилася допомога. Бійця днями привезли в Центральний військовий госпіталь Києва. Про це у Facebook повідомила волонтерка Наталя Юсупова, зазначають Патріоти України.

За її словами, у 22-річного воїна, якого доставили бортом, одна рука ампутована, а друга зламана. Також майже все тіло і ноги в осколкових пораненнях.

“Він родом з Кривого рогу, з багатодітної сім’ї – ще троє дітей, наймолодшому 6 років. Батьки важко працюють на заводі і зараз їм подвійно важко. Мама знаходиться поруч з сином”, – підкреслила Юсупова.

Вона також опублікувала номер картки матері воїна для допомоги – 5168 7427 2390 8251 (Басс Марина Борисівна, ПриватБанк)

джерелоPeдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.