12.08.2022
Відео. Нічого дивного просто в Африці йшов сніг, а синоптики попереджають про мінусову температуру.

Відео. Нічого дивного просто в Африці йшов сніг, а синоптики попереджають про мінусову температуру.

На кадрах відео Кі́мберлі — місто у Південно-Африканській Республіці, адміністративний центр Північної Капської Провінції. Місто розташоване біля злиття річок Вааль і Оранжева. Засноване в 1870-х роках. Це історичне місто, відоме завдяки видобутку поруч з ним алмазів у минулому та його облозі під час Другої бурської війни.

Місцеві ЗМІ повідомляють.

Південноафриканська метеорологічна служба попереджає, що сьогодні ввечері буде найхолоднішою ніч року в деяких місцях над внутрішніми районами країни на п’ятницю, 23 липня 2021 року.

Безліч погодних попереджень залишається в силах по всій Південній Африці на вечір попереду та на ранок п’ятниці. В даний час Йоганнесбург переживає свій найхолодніший день протягом майже 10 років.

НАЙХОЛОДНІША НІЧ РОКУ

У теперішній час інші частини Гаутенга, Східного Капського провінції та Вільної держави продовжують битися з умовами замерзання. Однак велике заморожування відчувається в інших місцях.

Чотири рекордсмени можна знайти у чотирьох різних провінціях . Одна з цих “найхолодніших температур” колись розбила 48-річну мінімальну температуру, і один конкретний термометр досяг глибини замерзання -7,5 ° C.

Сьогодні сніг був помічений у кількох частинах країни, особливо в провінціях Капських островів.

Сніг почав випадати в окремих районах Північного Капського провінції – в тому числі Кімберлі на тлі сильного холодного фронту. Південноафриканська метеорологічна служба видала попередження про сніг та холодну погоду над Західним Капським, Північним Капським та Гаутенгом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.