02.07.2022
Відео. Стало відомо, чому під Рівним з’явилися калюжі рожевого кольору: чи є загроза для людей.

Відео. Стало відомо, чому під Рівним з’явилися калюжі рожевого кольору: чи є загроза для людей.

Рідина, яку розлили в Рівненській області виявилася препаратом для боротьби з шкідниками.

Причиною появи рожевих калюж в поле під Рівним можуть бути агрохімікати для сільськогосподарського обробітку земель.

Про це повідомили у Державній екологічній інспекції.

Як говориться в повідомленні, на місці події працювали експерти Поліського округу Держекоінспекції спільно з представниками ГСЧС і Гідрометеорологічної служби України.

За попередніми даними, калюжі рожевого кольору з’явилися через агрохімікатів для обробки землі. Однак точну відповідь екологи зможуть дати після дослідження.

У ГСЧС України уточнили, що рідина, яка була виявлена в Рівненській області – це Префект, сертифікований в Україні препарат для боротьби з шкідниками. Дія препарату спрямована на яйця і личинки шкідників, які гинуть після обприскування

“Також експерти провели обстеження атмосферного повітря навколо ділянки від села Колоденки в село М’ятин Рівненського району, де було помічено розлив рожевої рідини і встановили, що вмісту небезпечних речовин в повітрі немає. Дослідження проводилися на виявлення в атмосферному повітрі діоксиду сірки – 0,003 мг / м3 ( ГДК – 0,5 мг / м3); діоксиду азоту 0,010 мг / м3 (ГДК – 0,2 мг / м3); оксиду азоту 0,010 мг / м3 (ГДК – 0,4 мг / м3). Загрози для людей немає “, – йдеться в повідомленні.

За матеріалами з сайту tsn.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.