02.07.2022
“Сестричку вrятуйте,вона п0muрає…У нас вчора сталося г0pе”:д0поможіть круглій сироті…Максимальний реn0ст

“Сестричку вrятуйте,вона п0muрає…У нас вчора сталося г0pе”:д0поможіть круглій сироті…Максимальний реn0ст

19-РІЧНА КУТОРГА ХРИСТИНА, ЯКА ВЦІЛІЛА В СТРАШНІЙ АВАРІЇ НА ФРАНКІВЩИНІ, БОРЕТЬСЯ ЗА ЖИТТЯ (ФОТО) Як з’ясувалося, у страшній аварії зазнала важких травм 19-річна Хритисна Куторга. поширьте просимо всіх…

Дівчина жива, але перебуває у важкому стані (на апараті ШВЛ) в реанімаційному відділенні обласної клінічної лікарні. Цю інформацію ПІК підтвердили у лікувальному закладі.

Водночас у соцмережі збирають допомогу на порятунок потерпілої. Відповідне звернення написала Анічка Гавриш. “Куторга Христина – 19 років, сестра Юлії Куторги моєї одногрупниці, потрапила у страшне ДТП. Зараз дівчина у реанімації у надважкому стані. Просимо вашої допомоги. Хто скільки зможе. Не будьте байдужими! Дівчата сироти. Ви можете допомогти врятувати дівчині життя”, – йдеться у повідомленні.

Важкі травми у цій аварії отримала пасажирка “Рено” – 19-річна Христина Куторга. Зараз вона перебуває у надважкому стані в реанімації обласної клінічної лікарні. Дівчина у медикаментозній комі, має переломи хребта, щелепи, рук, ніг, у неї пробиті легені та печінка..

Христина є круглою сиротою, і коштів на лікування у її рідної сестри та далеких родичів не вистачає. Тож людей доброї волі просять фінансово допомогти врятувати життя Христині.«

Також постійно потрібні донори крові. На станції переливання крові потрібно вказувати отримувача – для Куторги Христини.


джерелоPeдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.